«Це повний пі …»: У Кіркорова великі неприємності після розпусти в церкви, скандальні кадри

52-річний співак Філіп Кіркоров налаштував проти себе віруючих росіян, презентувавши провокативний кліп на пісню «Романи» 

Артист поділився кадрами в своєму мікроблозі в Інстаграм, а також YouTube, передає  ЗМІ . (щоб подивитися, проскролльте вниз).

Кліп знімали в католицькому храмі. Кіркоров виступив в ролі священика, а його спокусницею стала молода красуня, яку зіграла актриса Катерина Варнава.

Загальне божевілля на гріховних думках торкнулося і черниць, які влаштували дикі танці в спокусливих боді.

Своїм кліпом Кіркоров влаштував справжній переполох в мережі. Одні розхвалили артиста за невгамовний креатив, інші пожурили за «перебір» з розпустою.

«Костюмер, я так розумію, був сам Кіркоров. Спустився в середу на сніданок, заодно і кліп відзняв 🙂 »

«Супер💥💥😍 Філіп кращий! Черниці все-таки вберегли його від гріха)) »

«Агнець Божий і ногастая дияволка!»

«Вам не здається, що це перебір? Церковна тематика тут не доречна »-« згодна. Ка * ец перебір. Навіть не приємно »-« Начебто кліп танцювальний такої. Але яке то відчуття після перегляду черниць не дуже “-« теж не розумію до чого монашки в панчохах 🤔 »-« я теж подумала, що це як мракобісся якесь … без кліпу, сама пісня – нормальна, а от кліп – неее … »-« почитайте Декамерон. Черниці будь здоров грішили і один з одним і з пастушками! Та й не Філіп першим тему розпусних черниць обіграв, все вже було до нього. ❤️ »

«Це повний пі … ц куди світ котиться нічого в людях святого не залишилося !!! ❤️❤️ »

«Філ, не зайшла …… 🤢»

“Гори в пеклі!”