Це не їх діти: Пугачову і Галкіна викрили в грандіозному обдурюванні

Після народження дочки Крістіни, Алла Пугачова завжди мріяла ще про дітей. Досить довгий час їй не вдавалося втілити свою мрію в реальність. І лише в вересня 2013 Алла Борисівна знову стала мамою. На Сет з’явилися чарівні блізнеци- Ліза і Гаррі. На той момент самої Примадонни вже виповнилося 64, а її чоловікові Максиму Галкіну було 37.

На даний момент дітлахам зоряного сімейства вже майже 6 років. Але розмови про те, що дійсно Галкін і Пугачова є дітям справжніми батьками, тривають досі.

Сама ж Алла Борисівна стверджує, що їй довелося скористатися послугами сурогатної матері. Для зачаття були використані яйцеклітини співачки, які були заморожені ще на початку 2000-х.

Звичайно ж поповнення в сімействі тут же викликало у шанувальників не тільки восхізеніе, але також і деякі предрасуди. Далеко не всі повірили в історію про те, що біологічними батьками Лізи і Гаррі є Галкін і Пугачова.

Так деякі експерти схильні стверджувати, що на той час, коли Пугачова заморожувала свої біоматеріал, технології в цій сфері були дуже недосконалі. Так продукт не міг зберігатися такий тривалий час. Максимальний термін зберігання в подібних випадках не більше 7 років.

Також у жінок, яким за 35 не відбирають яйцеклітини. Адже саме після цього віку підвищуються шанси народження хворої дитини. Коли біоматеріал брали у Пугачової, їй було вже 54. Навряд чи Примадонна стала б так ризикувати.

Експерти також впевнені, що будь у Примадонни така можливість, вона б скористалася цим шансом ще будучи в шлюбі з Філіпом Кіркоровим.

Існує теорія, що донором яйцеклітин стала дочка Пугачової, Христина. Деякі ж фанати стверджують, що близнюки Ліза і Гаррі зовсім не схожі на своїх батьків.

Саме ж зоряне сімейство ніяк не коментує ці чутки і продовжує насолоджуватися життям. Втім, головне, щоб всі були щасливі.