Це кaтacтpoфa не тільки для Порошенка, але і для України! Екcтpaceнс дав неочікуваний npoгнoз…

Екстрасенс Віталій Боград передбачив можливий розвиток долі Порошенка. Віталій Боград, визнаний сучасною наукою нумеролог, екстрасенс, вчений-містик роз’яснив, яке значення мають події, що відбуваються навколо Порошенка.

Він вважає, що всі події, які відбуваються навколо Президента, знакові. Він назвав уже три таких події, які можуть вплинути на долю не тільки Порошенка, але і всієї України.

Одне з них, це коли при інавгурації, один з вартових впав, потім ситуація, коли син Порошенка втратив свідомість в храмі і нарешті, третя – це парад ВМС України під час шторму.

За словами екстрасенса, навколо Петра Порошенко енергетика «падіння» і, якщо він поміняє траєкторію свого життєвого шляху, то потягне за собою всіх і вся.

Цими словами екстрасенс хотів сказав, що якщо Президент не покине свій пост, то в підсумку потягне за собою країну в прірву.

«Якщо Президент не залишить свій пост, у нього є всі шанси тягнути країну за собою в саму безодню хаосу і насильства.» – сказав Віталій.

Він також уточнив, що в нумерології цифра 3 – означає щастя. Поки навколо Президента відбулося тільки три випадки, і це було попередження. Якщо трапиться що-небудь ще знакове, то число буде 4. А воно означає возз’єднання чотирьох стихій – вода, повітря, земля і вогонь. А ця сила дуже руйнівна.

Провівши всі необхідні «дослідження» екстрасенс резюмував:

«Сьогодні у Петра Порошенка ще є шанс. Він отримав свої три знака, кожен з яких був все більш важливий для нього особисто. Президент страждаючої країни може піти в сторону, відмовитися від свого шляху або впасти остаточно, потягнувши за собою всю країну на дно, – каже Боград. – Цей шлях приведе до ще більших жертв і болю, до нових страждань українського народу »

Наразі ж екстрасенси твердять, що Україні потрібне нове обличчя та продовження підтримки курсу Євроінтеграції.

Екстрасенс Сергій Шевцов-Ланг, запевняє, що бойові дії точно не закінчаться в 2019 році. Вони будуть тривати ще кілька років, незважаючи на те, що країнам буде складно підтримувати цю війну. Територію Донбасу чекає масова розруха, постійні небачені біди і труднощі, які неодноразово поставлять під сумнів людяність обох сторін.

Є багато інших ясновидців, які вважають, що війна в 2019 році не закінчиться. Влади втомляться, у них зовсім не залишиться ресурсів на підтримку конфлікту. При цьому обидві держави будуть бачити, що в їх супротивника вичерпалися сили, тому здаватися не захочуть, думатимуть, що залишилося недовго. Тому й війна затягнеться. Перешкодити такому варіанту розвитку подій може тільки сам народ.

Джерело