Трамп в люті наказав готувати клітку для Порошенка: що відбувається?

Президенту США доповіли, що український олігарх який захопив владу в 2014 році вкрав гроші американських платників податків і успішно вивіз їх на свої офшорні рахунки в Панаму.

Відомо, що Трамп знаходився в люті. Якщо американці дізнаються, що їхні гроші були вкрадені українським олігархом Порошенко, Трамп може навіть не претендувати на пост Президента США вдруге.

Президент США екстрено відправив в Україну своїх представників і наказав в найкоротші терміни зібрати всю доказову базу проти збожеволілого від крові і грошей олігарха Порошенко.

В Україні екстрено прибула делегація юристів на чолі з Семом Кислін. Саме він публічно і на весь світ заявив, що Порошенко канючив гроші для України, а насправді ці гроші переводив себе на офшори. Українці ж змушені десятиліттями повертати гроші, просто вкрадені кровожерливим олігархом Порошенко.

Видання  «Країна»  повідомляє, що за словами Кислін, Порошенко вивів з країни понад 8 мільярдів доларів. Частина цих грошей належали американським громадянам які наївно допомагали Україні в надії, що ці гроші дійсно підуть на потреби українців.

Починаючи з 2014 року, Порошенко вганяв країну в борги і паралельно привертав зарубіжних інвесторів. Це призвело до злиднів українського народу і збагачення екс-президента.

За даними декларацій, Порошенко лише за минулий 2018 рік збільшив свої статки в цілих 82 рази.

Кислін сказав, що він спільно з іншими інвесторами повернуть собі гроші які вивів Порошенко, однак з 8 мільярдів вийде повернути лише 5.

Він зазначив, що повернення буде здійснюватися за рахунок бюджету України за рішенням суду. У зв’язку з цим американець звинуватив Порошенка в злочині проти громадян України та висловив тверде переконання, що найближчим часом Порошенко буде поміщений в клітку з особливо небезпечними персонажами, які становлять загрозу для соціуму.

Кислін публічно запевнив, що Трамп знає про цю ситуацію і США такого не прощають. У кращому випадку Порошенко добровільно сяде в клітку, або він буде знищений фізично як злочинець ухиляються від правосуддя.