Вся Росія рясніла плакатами до Дня перемоги . “Победобесіе головного мозку” саме так можна описати те, що намагалися зробити російські дизайнери до 9 травня. 

Про це повідомляє інформаційний портал “politeka”. 

Ми представляємо вашій увазі фотопідбірку найбезглуздіших і безграмотних вітальних плакатів до Дня перемоги. 

Подібним чином влада Росії привітали своїх співгромадян з 9 травня. Ці плакати були розміщені на білбордах в багатьох російських містах. 

У Івантєєвці з’явився плакат з написом «Вони билися за Батьківщину!». Але на фото ньому радянських солдатів, на ньому зображені я льотчики німецького літака «Юнкерс».

«Перемога діда – моя перемога» – такий плакат можна було зустріти в Орлі. Тут також дизайнери промахнулися і помістили на плакат німецьких солдатів.

У Барнаулі спостерігалася така ж тенденція. Жителів міста з Днем перемоги вітав німецький солдат. 

У Свердловську на солдатів почепили георгіївські стрічки і п’ятикутні зірки. 

Солдати США впали в око і горе-дизайнерам в Челябінській області. Американські військовослужбовці ставлять прапор над японським островом Іводзіма.

А в Калінінградській області до Дня перемоги з’явилися плакати із зображенням англійських солдата. Причому фото, яке взяли «креативщики», було зроблено в 1915 році в Дарданеллах.

Жителів Чебоксар вітав з перемогою німецький міномет.

З маршала Жукова на цьому плакаті зробили якогось карлика. А фашистські прапори, які топче кінь, отзеркаліть, тому вони більше схожі на символіку сонцевороту, ніж нацизму.

портал “Ацкенти”,