Тому, що Бандерштадт: Одеса готує «теплий прийом» Козловському

Одеська обласна організація ГО «Всеукраїнська люстрація» звернулася до керівника ГУНП в Одеській області, керівника УСБУ в Одеській області та голові Одеської ОДА з вимогою посприяти скасуванню концерту Віталія Козловського в Одесі, який запланований в нічному клубі «Ібіца» на 2 червня 2018 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на odessa.net.ua.

«На нашу думку, розважальні заходи за участю таких осіб, як Віталій Козловський, категорично неприйнятні в Одесі сьогодні, особливо якщо врахувати, що вже 5-й рік триває російсько-українська війна. Очевидно, що концерт Козловського може спровокувати масові заворушення в Одесі і зіткнення між патріотично налаштованими одеситами і охороною закладу, що може привести до непередбачуваних наслідків «, — відзначають люстратори.

Також вони призводять скандальні інтерв’ю Козловського.

«Всі перераховані факти є яскравим підтвердженням лояльності Віталія Козловського до злочинного кремлівському режиму і зневаги артиста до Держави Україна і громадянам України. Тому сподіваємося, що незабаром в ЗМІ буде оголошено про скасування концерту Козловського в Одесі, тим більше що недавно концерт Козловського був скасований у Львові», — підсумували люстратори.