Тoй, хтo пpoтu Зеленськoro, той npoтu Українu. Я ocoбucто йoro знаю – це пopядна, вucoкокультурна, освічена, чесна, совісна людина -Кравчук

Перший Президент України Леонід Кравчук раптово знову опинився в центрі інформаційного простору України, розсипаючись компліментами на адресу новообраного Президента України.

Про це у своєму блозі пише блогер Павло Себастьянович.

Він розповідає, зокрема, Кравчук заявив: хто діє проти Зеленського, той діє проти України. Його обрала переважна більшість. Всі, хто любить Україну, повинні думати, як влаштувати життя в Україні по-новому. За словами блогера, це позиція політика, державника. Люди винесли вердикт Порошенко. Бідність, корупція, незакінчена війна, мільйони переселенців, комуналка – так ніхто жити не хоче. Люди не хочуть старих політиків, нове життя вимагає нових політиків.

За словами блогера, також Кравчук зізнався, що знає особисто Зеленського – це порядна, висококультурна, освічена, чесна, совісна людина. Ці якості дозволяють йому стати Президентом, набираючи політичний досвід, а Порошенко ще молодий. Потрібно припинити грати роль учителя, позбутися корупційного оточення, змінити стиль, якщо зможе, то повернеться в політику. Також екс-президент висловив упевненість, в тому, що Зеленський досидить свій термін.