“Ти на себе в дзеркало давно дивився, св#нюк@ ти така..!?” – Ляшко подзвонив до прокурора (відео 18+)

Тримати під вартою за те, що є членами Радикальної партії…

Два роки тому мера Мени від РПЛ Геннадія Примакова і депутата Менської міської ради Віталія Гайдукевича затримали за «хабар». Жодних доказів прокуратура тоді не надала, тому суд не підтримав тримання під вартою. Єдиним аргументом прокурорів на користь арешту було те, що Гена Примаков і Валерій Гайдукевич є членами нашої #залізна_команда.

 

 

Тодішній прокурор області Носенко, якому я дзвонив, теж не пояснив, чому репресують впливових представників місцевого самоврядування. Носенка по-тихому перевели після скандалу, але справа пішла далі. При тому, що жоден юрист не бачив підстав для продовження, адже факту отримання хабаря зафіксовано не було.

Сьогодні суддя Менського районного суду Слісар виніс вирок – 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна і обмеження права займати керівні посади. Наша Чернігівська команда на чолі з Олег Аверьянов зараз працює над оскарженням незаконного вироку.

Очевидно, що народний депутат від БПП і латифундист Давиденко робить усе можливе, щоб не дати членам нашої команди захищати селян, яких він підло обкрадає. Переконаний, саме він заплатив за вирок.

Я особисто стежитиму за ходом апеляції і докладу усіх зусиль, щоб кожен, хто фальсифікував справу і платив за це – відповів по закону.

P.S. На відео моя розмова із прокурором Носенко 14 липня 2016 року

Олег Ляшко