Тетяна Денисова з шоу «Танцюють всі» вразила знімками після інсульту: «не впізнати»

Знаменита танцівниця і хореограф Тетяна Денисова, яка прославилася завдяки проекту «Танцюють всі!» Опублікувала фото після перенесеного інсульту .

Тетяна Денисова швидко завоювала популярність і стала кумиром мільйонів. Крім того, інтерес до дівчини підігрівали її відносини з фіналістом першого сезону «X-фактор» Олександром Кривошапко.

У хореографа легендарного проекту «Танцюють всі!» Серйозно погіршилося здоров’я. У своєму Інстаграм Тетяна тоді повідомила, що перенесла майже інсульт. Через цієї недуги Денисової довелося призупинити свою участь в зйомках в нових проектах. На щастя, впоратися з хворобою зірці вдалося. Хоча на це знадобилося тривалий час.

На своїй сторінці артистка почала із завидною регулярністю публікувати фотографії з життя і зйомок. Дівчина просто цвіте красою, немов би хвороба так і не наздоганяла улюбленицю глядачів.

Зараз Тетяна почувається добре. Повернулася до роботи, виховує сина, і знімки свого квітучого вигляду вона активно публікує на своїх сторінках в соцмережах.

Після закриття шоу «Танцюють всі!» На телеканалі СТБ, танцівниця разом з сім’єю переїхала до Росії. В кінці минулого року, Тетяна Денисова перенесла інсульт. Ви можете повернути до звичного вигляду, колезі Влада Ями, довелося сильно постаратися і почекати багато часу.

Про перенесеному інсульті зірка екранів, вирішила не розповідати просто опублікувала, коротку замітку і прикріпила підпис: «38 років, друзі … Вчора – майже інсульт. Замітка виключно про здоров’я і любові до себе. Співчувати не потрібно ».

В даний час дівчина продовжує зніматися в шоу під назвою «Танці», в якому вона знову буде суддею. З цим проектом Тетяна Денисова ще в 2017 році уклала контракт і стала постійним наставником телепроекту, разом з Мігелем і Сергієм Свєтлаковим, замінивши собою Єгора Дружиніна.

Крім того, Тетяна Денисова успішно керує танцювальним колективом JB ballet. Вона стала більше уваги приділяти своєму здоров’ю і відпочивати. Тетяна Денисова переглянула своє ставлення до здоров’я. Вона стала більше приділяти йому уваги і намагатися відпочивати. Зараз хореограф виглядає просто чудово.