Тетяна Денисова показала знімки після інсульту: шкода дівчину

Танцівниця Тетяна Денисова, яка прославилася завдяки проекту «Танцюють всі!» На телеканалі СТБ, опублікувала фото після перенесеного інсульту. Незважаючи на перенесену хворобу дівчина виглядає просто шикарно, передає видання clutch.ua.

На своїй сторінці артистка із завидною регулярністю публікує фотографії з життя і зйомок. Дівчина просто цвіте красою, немов би хвороба так і не наздоганяла улюбленицю глядачів.

Знаменитий хореограф Тетяна Денисова, яка була як одного з членів журі проекту «Танцюють всі!» Запам’яталася жителям СНД своєю щирістю і красою. Після закриття шоу на телеканалі СТБ, танцівниця разом з сім’єю переїхала до Росії. В кінці минулого року, Тетяна Денисова перенесла інсульт. Ви можете повернути до звичного вигляду, колезі Влада Ями, довелося сильно постаратися і почекати багато часу. Про перенесеному інсульті зірка екранів, вирішила не розповідати просто опублікувала, коротку замітку і прикріпила підпис: «38 років, друзі … Вчора – майже інсульт. Замітка виключно про здоров’я і любові до себе. Співчувати не потрібно ».

В даний час дівчина продовжує зніматися в шоу під назвою «Танці», в якому вона знову буде суддею. З цим проектом Денисова ще в 2017 році уклала контракт і стала постійним наставником телепроекту, разом з Мігелем і Сергієм Свєтлаковим, замінивши собою Єгора Дружиніна.

Крім того, Тетяна Денисова успішно керує танцювальним колективом JB ballet. Вона стала більше уваги приділяти своєму здоров’ю і відпочивати.

Нагадаємо, що недавно Денисова поділилася з передплатниками нової фотографією. На знімку зірка проекту «Танцюють всі!» Відображена з чарівним блондином. Цього року син Тетяни, як і інші діти, відправився в школу. Зоряна мама побувала на лінійці у сина.