Терпцю прийшов кінець. Такою Ви її ще не бачили! Наталія Мосейчук поставuла на місце «пyтінcьке базіkало»: «вuбачся перед українцямu»

Ведуча назвала критиків «ботами» і потрапила в гучний скандал. Навколо випуску політичного ток-шоу «Право на владу» на каналі «1+1» від 11 квітня розгорівся скандал. Причиною стала поведінка ведучої Наталії Мосійчук під час ефіру, яка не змогла стримати емоцій.

Вона звернулася до користувачів мережі, які розкритикували її непрофесійну поведінку під час програми за участю президента України Петра Порошенка. «Шановні фейсбучные боти, коли ви вже залишитеся без роботи?», — висловилася Мосейчук.

Різким висловлюванням телеведуча викликала шквал критики в мережі, а користувачі Facebook вирішили запустити флешмоб #янебот.

«Я вимагаю, щоб Мосейчук-Скабеева вибачилася перед українцями, які мають думку, що не збігається з думкою маріонетки… Я не бот, не порохобот, не ботоферма, як ви нас обізвали очі в очі в прямому ефірі «1+1″, я не має наміру виїжджати з країни як ви мені вказали…. Це — моя країна, я тут народилася, ми захистили, а ви її продали», — коментують поведінку ведучої користувачі мережі.

Журналістка Інна Білецька зазначає, що по всій видимості Мосейчук вважає, що її особиста перемога вже зовсім близько і з цієї причини вона неймовірно обурюється чесним реакцій в Facebook і дозволяє собі називати всіх, хто її критикує, ботами.

Раніше повідомлялося, що в четвер, 11 квітня, в програмі «Право на владу» мова йшла про чорну сторону виборів — брудних технологіях, мовою ворожнечі, розкол суспільства. В ефірі торкнулися найгучніші корупційні скандали, які заглушили вибори, а також кадрові пертурбації влади.
Студію несподівано відвідав Петро Порошенко. Він зійшовся у словесній перепалці з кандидатом у Президенти Володимиром Зеленським. Вони гаряче посперечалися про дату і місце дебатів.

Джерело