Терміново! Життя українців зміниться назавжди! Щойно! Зеленський вразив заявою після зустрічі з генсеком НАТО

У вівторок, 4 червня, президент України Володимир Зеленський зустрівся з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Столтенберг зустрів українську делегацію на вході в штаб-квартиру організації. Після перемовин генсек НАТО і Зеленський дали спільну прес-конференцію, під час якої відповіли на запитання журналістів.

Так Володимир Зеленський запевнив, що стратегічний курс України на вступ до Альянсу є незмінним зовнішньополітичним пріоритетом. Президент України заявив, що готовий вести переговори з РФ заради встановлення миру.

“Ми готові вести переговори з Росією. Ми готові впровадити мінські угоди. Але ми повинні спочатку мати змогу захищати себе і стати сильнішими в економічному, політичному та військовому сенсах”, — сказав Зеленський.

Він також наголосив на необхідності протидії російській агресії в Чорному морі: “Я хочу дати новий імпульс нашій участі в Союзі. Російська військова агресія, що триває, залишається викликом євроатлантичній безпеці. Наша ключова задача – це забезпечити безпеку та стабільність у регіоні Чорного моря, яка потребує додаткових зусиль зі сторони Альянсу”.

Столтенберг розкрив деякі деталі перемовин із Зеленським: “Зараз наш фокус – на реформах. Президент Зеленський заявив та підкреслив, що для України важливо відповідати стандартам НАТО, і тому ми прямуватимемо шляхом реформ”.

Зеленський назвав належне виконання закону з національної безпеки одним зі своїх першочергових завдань, маючи на увазі реформу безпекової служби, розвідки, оборонної промисловості, демократичний контроль за безпековим та оборонним секторами.

Президент також запросив Північноатлантичну раду НАТО відвідати Україну в липні. “Україна, яка є стабільною, демократичною державою, яка здатна себе зачистити, – це невід’ємна частина європейської безпеки. Я впевнений, що наше визначальне партнерство просуватиметься ефективно в межах Альянсу. Я сподіваюсь, що на довшому проміжку часу ми зможемо перетворити наше партнерство на повномасштабне членство в Альянсі”, — запевнив Зеленський.

Джерело