Терміново! Проти Парубія порушено кримінальну справу. Порошенко можуть оголосити в розшук. Що відбувається?

Проти голови Верховної Ради України відкрито кримінальну справу.

Про це офіційно повідомили в НАБУ.

Поки справа відкрита про нецільовому використанні бюджетних коштів.

Юристи відзначають, що за цією кримінальною справою підуть десятки інших кримінальних справ.

Андрій Парубій підозрюється в корупційних діяннях, роботу на бізнес-клани, але найважчі статті стосуються розстрілу Майдану.

Саме Парубія підозрюють в створенні так званих груп смерті, які розстрілювали як протестуючих, так і поліцейських.

В цей же час на допит викликали Порошенко.

Поки це фікція, але процес уже запущений і як тільки зміниться Генеральний прокурор України, Порошенко буде щодня давати показання за страшні злочини проти народу України.

Генеральна прокуратура чекала сьогодні вранці президента Петра Порошенка для додаткового допиту у справах Майдану.

Порошенко не з’явився на допит. Якщо він не з’явиться на допит ще два рази, його подадуть в розшук і насильно доставлять в Генеральну прокуратуру України.

Про це сьогодні  повідомили  «Українськi Новини» з посиланням на начальника управління спецрозслідування ГПУ Сергія Горбатюка.

Повідомляється, що Порошенко викликаний для допиту у справах про злочини проти евромайдановцев.

Також від нього очікують підписання протоколу допиту, який відбувся в листопаді 2016 року.

Напередодні це ж видання повідомило, що Порошенко викликаний на 7 травня для допиту у справах про злочини проти евромайдановцев.

Як повідомлялося раніше, масові злочини на Майдані досі не розслідувані, а нова влада відразу ж після Майдану почала знищувати всі докази розстрілу Небесної Сотні. Зокрема були спиляні дерева на Інститутській, були знищені гільзи і залякані свідки.

У Іловайськ котлі загинуло більшість свідків, які могли б дати свідчення.

Фактично ніхто не сумнівається, що розстріл на Майдані був вигідний виключно Порошенко і компанії, оскільки саме розстріл майданівців спровокував втеча Януковича і президенство Порошенко.

Є сотні свідків, які підтверджують звірства Парубія, Пашинського, Порошенко і компанії на Майдані.

Ось припустимо німецький телеканал показує як Кличко і кримінальник Палатний домовляються з Беркутом як потрібно бити і провокувати Майдан:

А всесвітньо відомий ВВС на весь світ показав як і хто розстрілював людей на Майдані:

До слова відзначимо, що проти Порошенка створена міжнародна група юристів і фахівців, які будуть розслідувати звірства Президента проти власного народу.

Про це в ефірі програми «Протистояння» на Newsone заявила Світлана Крюкова, заступник головного редактора «Країни». 

«Можете собі уявити, якою мотивацією володіє людина, яка посидів від дій Порошенко або був збанкрутує, або, наприклад, виявився в« екзилі ». І Зеленський », – порівнює Крюкова. 

За її даними, ця група володіє достатнім інтелектуальним та фінансовим ресурсом. «Наскільки я знаю, вони вже почали залучати великі приватні детективні підприємства, які займаються розслідуванням офшорів, нерухомості і рахунків президента і його найближчого оточення за кордоном», – сказала Крюкова. 

«Це люди, які розуміють, як працює українська система правосуддя, всі ці інтриги, договорняки, в яких може потонути хто завгодно. І без оглядки на них і на рішення президента (Зеленського –  ред .) Вони хочуть вести свою кампанію і посадити Порошенко », – заявила заступник головного редактора« Країни ».