Терміново! Порошенко знімають з віборів …

Шостий Апеляційний адміністративний суд Києва розглянув позов проти лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка з вимогою зняти його з реєстрації за порушення ведення передвиборчої агітації та передав справу на розгляд Окружного адміністративного суду Києва. Про це йдеться в повідомленні політсили «Європейська солідарність».

У партії п’ятого президента України переконані, що дана справа не має ніяких правових перспектив. Разом з тим в політсилі стурбовані можливим результатом подій, з огляду на скандальну репутацію Окружного суду і його голови Павла Вовка, «який штампує одне одіозне рішення за іншим».

«Партія« Європейська Солідарність »розцінює намір зняти з виборів лідера партії Петра Порошенка як елемент тиску на нашу політичну силу, яка веде активну кампанію і послідовно протистоїть російському реваншу», – йдеться в повідомленні.

Крім цього у Порошенка пообіцяли оскаржити рішення Шостого апеляційного адміністративного суду у Верховному суді.

У цій новині «прекрасно» все. І те, що ініціатором всього цього балагану став хтось Андрій Хилько. Ні, ні про що не …

Тим часом колишній радник Порошенко Юрій Бірюков звернув увагу на те, що ініціатором цього дійства є Андрій Хилько, який вимагав зняти Володимира Зеленського з президентських виборів, а також вітають його з перемогою.

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман звинуватив партію Порошенко у брехні.

Джерело