Терміново! Мережа в ауті! Щойно, Зеленський звернувся до Порошенка з важливою заявою: “Зробіть це”. ВІДЕО

Кандидат в Президенти Володимир Зеленський звернувся до Петра Порошенка перед дебатами.Кандидат Зеленський записав відео-звернення до Петра Порошенка, в якому попросив згадати гаранта про полонених моряків, справи Свинарчука, Катерини Гандзюк та інші резонансні злочини, які так і не були розкриті за президентства Порошенка:

«Я зараз звертаюся до людини, яка дуже важлива в нашій країні, до президента Петра Порошенка, закликаю Вас перейти від “я почув” до “я зробив” і зробити все те, що ви обіцяли – це справи Каті Гандзюк, посадіть Свинарчука і нарешті згадайте про те, про що забули – полонених українських моряків …»

Володимир Зеленський додав:

“… Шоумен може стати президентом, а ось президент, який перетворився в шоу-мена – це сумно” .

Кандидат Зеленський підсумував:

“Дебати 19-го, справи – кожен день”.

Президент і Шоумен.

 

Опубліковано Владимиром Зеленским Понеділок, 15 квітня 2019 р.
https://www.instagram.com/p/BwRVsSGFcMl/

https://www.instagram.com/p/BwRVsSGFcMl/?utm_source=ig_embed

Як відомо, онлайн-трансляцію одночасно дивилися 9,5 тисячі осіб, у той час як на трибунах були присутні близько 4 тисяч прихильників Петра Порошенка.

Раніше у Володимира Зеленського відмовилися від пропозиції Петра Порошенка щодо дебатів 14 квітня. Про це заявив глава штабу кандидата в президенти Іван Баканов.

Він розповів, що Володимир Зеленський готовий зустрітися зі своїм опонентом на дебатах, однак тільки 19 квітня, так як саме ця дата відповідає закону про «Вибори президента України». Баканов підкреслює, що ця умова чітко прописана в законі.

«Він чітко встановлює дату дебатів – останній день перед днем ​​тиші. Насправді це дуже мудра, демократична норма, тому що люди, побачивши дебати кандидатів, повинні в тиші, без нав’язування сторонньої думки, подумати і визначитися», – зазначив голова штабу Зеленського.

Джерело