Термінова заява солдата ВСУ: «Порошенко і його генерали ганяють метадон з ДНР в Україні» (ВІДЕО)+18

Медик військовослужбовець 92 механізованої бригади на правах анонімності розповів нам всю правду про реформи в армії і про те як Порошенко і його Генерали заганяють в Україну метадон (ред. Важкий наркотик) в промислових масштабах.

Медик з позивним «хірург» надіслав нам лист (пряма мова. +18):

«Я сам з Донбасу, але в 2014 році для мене і моєї дружини не стояло питання за кого воювати. Ми відразу ж на перший поклик пішли на фронт захищати Україну. Тоді волонтери врятували ситуацію. Саме волонтери і народ України підтримували армію, а не Порошенко. Я б навіть швидше сказав, що якби не Порошенко і гниле командування, яке знає про армію рівно стільки ж як я про ракети Ілона Маска, ситуація в армії була б набагато краще! Волонтери привозили нам тонни продуктів, речей, військової амуніції, але до нас на передову доходила тільки частина. Штабісти-підари крали все що можна було продати.

У 2018 року ситуація в армії стала критичною і я звільнився. Бойові офіцери, патріоти своєї країни в більшій частині пішли з армії. Терпіти це радянське бидлячий, скотиняче ставлення до солдатів неможливо! Порошенко і його щури набрали в армію справжніх контрабандистів і людей які не мають нічого спільного з армією. Вони перетворили фронт в свій бізнес, а солдат загнали в окопи просто чекати.

Через лінію фронту тоннами везуть контрабанду. Але найстрашніше, що український генералітет співпрацює з ФСБ і бойовиками ДНР фактично з усіх питань пов’язані з контрабандою.

Бойовики налагодили масштабне виробництво метадону та інших важких наркотиків.

Я відповідально заявляю, що наше командування в змові з ФСБ і бойовиками завозять метадон в Україні фурами.

Кожну хвилину через КПП в усіх напрямках ганяють контрабанду. Я відповідально заявляю, що Петро Порошенко не тільки знає про це, а й отримує 50% виручки з усієї контрабанди. Це знають всі солдати, але бояться говорити, оскільки сепарское командування на чолі з штабістами-підар відразу посадять.

Це вугілля, наркотики, сигарети, алкоголь, їжа і багато іншого.

Для них припинення війни це трибунал. Є тисячі свідків того чим займалося вище командування під час війни.

Хіба ганяти метадон в Україні з «ДНР» це реформи? Хіба тримати солдатів в окопах роками це реформи?

Ви знаєте, що це таке жити місяць в окопі? Не знаєте? Це деградація. Солдати починають пити і колотися. Алкоголізм на передовій став нормою. Солдати заливаються, оскільки на них забили, їх забули в окопах.

Немає ніяких реформ в армії, навпаки в армії присутній тотальна деградація і я боюся уявити скільки бойових офіцерів і вояків з досвідом ведення бойових дії просто спилися на передовій через те що у них наказ просто чекати і нічого не робити.

Не вірте люди в шоколадну пропаганду і просто поговоріть з будь-яким чинним військовослужбовцям та він вам розповість рівно те, що я тут коротко написав.

Нам до НАТО як до космосу. Мені здається, що виправити ситуацію після деградації за часів Порошенко буде просто неможливо …

Це суцільний жах »- йдеться в листі« хірурга ».

Відзначимо, що про тотальне розпилі і деградації в армії говорилося в десятках репортажів:

Крім цього користуючись війною на Донбасі, Порошенко, Свинарчук, Пашинський та інші злочинці налагодили поставки українського озброєння до Сирії і інших гарячих точок. Ви задавалися питанням чому вибухали склади зі зброєю в Україні і чому ніхто не покараний за це? Ось вам відповідь:

По всій видимості капкан замкнулося і за Петром Порошенко, Олегом Свинарчуком, Сергієм Пашинським і бандою міжнародних військових злочинців тепер будуть полює не лише українські спец.служб, але і спецслужби міжнародної антіігіловской коаліції.

Ви уявіть собі, яка гниль засіла в українській владі, що вони без докорів сумління відправляли зброю бойовикам ІГІЛ в той час коли українські воїни на передовій воювали лопатами і ломиком.

Ми часто дивувалися, як українська влада може торгувати з ватажками бойовиків ДНР і ЛНР, чому вибухають українські склади зі зброєю, куди дівається нове українське зброю, якщо солдати на передовій воюють на радянській техніці непридатною навіть для експонатів.

Після цієї новини ви все зрозумієте … Петро Порошенко і Банада міжнародних військових злочинців продавала українську зброю бойовика по всьому світу в тому числі і бойовикам ЛДНР.

Пару тижнів тому в ЗМІ пройшла інформація про затримання прикордонниками Іраку великої партії українських самозарядних пістолетів “Форт-19”. Партія зброї йшла в контейнері з написом “велосипеди” …

Обсяг даної контрабандної партії виявився досить істотним. Прикордонна поліція Іраку вилучила  більше тисячі пістолетів  «Форт-19» калібром 9х19 мм. Як припускають іракські силовики, дана контрабандне постачання була призначена для бойовиків ІГІЛ, і йшла безпосередньо з України.

Пише військовий експерт Сергій Веселов « ОРД »

І для діячів української оборонки запахло черговим корупційним скандалом, що особливо болісно для іміджу країни, з огляду на недавні скандали з ГЛАДКОВСЬКА (Свинарчуком) в справі про постачання контрабандних запчастин з Росії для української армії.

Питання в тому, що на пістолетах «Форт-19», які контрабандою намагалися завезти в Ірак, чітко видно серійні номери. Тобто, ми знову маємо справу з масовою крадіжкою на рівні чиновників, і швидше за все, «Укроборонпрому».

Серійні номери на затриманої партії пістолетів «Форт – 19»

Раніше демонстраційний зразок пістолета Форт-19 »був вперше представлений у вересні 2015 року на збройовій виставці” Зброя та безпека – 2015 »в Києві. У 2016 році пістолет був включений в каталог продукції державного концерну “Укроборонпром” в якості зброї, яке може бути виготовлено на експорт.

Тобто, хтось дав добро на вивезення пістолетів з України, перед цим умикнув їх з держпідприємства або ж зі складів НВО «Форт». І тут тінь може знову впасти на заступника глави РНБО і одного президента Порошенко пана Гладковського (Свинарчука), дуже вчасно зараз поїхав в Іспанію.

Олег Гладковський (Свинарчук)

Справа ще в тому, що оточення поки що чинного президента Порошенко і його друга Гладковського при більш детальному розгляді дуже специфічне, і як раз деякі його представники давно і щільно «сидять» на збройових поставок на Близький Схід, і мають щільні зв’язку з уже згадуваним вінницьким НВО «Форт».

Трішки історії. З огляду на, що Олег Гладковський є одним з найближчих до Петра Порошенка людей і є його бізнес-партнером, Петро Порошенко свого часу постарався максимально пожвавішали під свого приятеля смачні і важливі теми.

З 1995 року Олег Свинарчук був віце-президентом концерну «Укрпромінвест» Петра Порошенка і відповідав в ньому за автомобільний напрям, яке до 2005 року було об’єднано в корпорацію “Богдан”. У 2009 р два партнера розділили бізнес: Свинарчук отримав контроль над «Богданом», натомість віддавши свою частку в «Укрпромінвесті».

Пізніше Петро Олексійович довірив Олегу Володимировичу курирувати свою виборчу кампанію в чотирьох областях – Волинській, Херсонській, Хмельницькій та Черкаській. А потім призначив Свинарчука головою Міжвідомчої комісії з військово-технічного співробітництва та експортного контролю. Після цього призначення Свинарчук змінив прізвище на Гладковський (на прізвище матері), і зблизився з багатьма цікавими особистостями завдяки зв’язкам Петра Порошенка.

Одним з таких дюжей був сирійський емігрант на прізвище Юсеф Харес, свого часу зіграв вельми цікаву роль в оточенні колишнього президента України Віктора Ющенка і його дружини Катерини Чумаченко.

У 2007 році за протекцією Михайла Дорошенка (позаштатного радника президента України) і екс-міністра закордонних справ Костянтина Грищенка, що входили в оточення Ющенка, Харес був призначений радником президента України з питань Близького Сходу.

Юсеф Харес

Під час перебування на даній посаді сирієць знайомиться з головою наглядової ради Нацбанку Петром Порошенком. Багато в чому завдяки Петру Олексійовичу Харес пролобіював питання оформлення угоди з Катаром на поставки газу на Україну на суму $ 1,5 млрд. В обмін на що залишився в Україні з часів СРСР озброєння.

Увійшовши в ближнє коло оточення Ющенка, Юсеф Харес консолідує велику частину своїх компаній, профілюючих в різних галузях промисловості, в «Hares Group Holding». А в 2008 році даний пан на прохання Катерини Чумаченко вивозить в Париж скіфське золото на суму $ 1 млрд. Для подальшої реалізації.

Незабаром сирієць слідом переїжджає в Париж на постійне місце проживання слідом за вивезеним скіфським золотом. Реалізувавши золото, він вирішує не ділитися з родиною Ющенків і своїми українськими партнерами. На виручені від продажу золота гроші відкриває благодійний фонд «The 40 Foundation» і паризький філія «Hares Group Holding» «Hares Group France SAS».

Ющенко намагається тиснути на Хареса усілякими способами, в тому числі і через Петра Порошенка, який і тут стає посередником між конфліктуючими сторонами. Ця роль була звичною для Петра Олексійовича, великого любителя бути посередником і грати свою гру. .

Після поразки Ющенка на президентських виборах в 2010 році Харес остаточно “посилає” Віктора Андрійовича і його дружину подалі з їх пред’явами по золоту. І пан Ющенко, присвячував Петра Порошенка в усі деталі, природно чекає, що і його кум, яким Петро Олексійович є для родини Ющенків, теж перестане спілкуватися з шахраєм сирийцем.

Однак Порошенко зовсім не припиняє співпраці з Харесом, і знайомить з сирийцем своїх найближчих партнерів, в тому числі і Олега Свинарчука, що став згодом ГЛАДКОВСЬКА.

Прийшовши замість Ющенка новий президент Віктор Янукович на прохання Ющенка дає вказівку порушити кримінальні справи проти Хареса за фактами розкрадання скіфського золота. Сирієць навіть недовго просидів у французькій в’язниці, проте потім був випущений на свободу. Кажуть, що клопоталися за нього якісь впливові громадяни з України ….

А вже влітку 2014 роки після втечі Януковича і інавгурації Петра Порошенко проти Хареса несподівано і дуже оперативно були закриті всі кримінальні справи. Вдячний сирієць відвідує Україну і тісно спілкується з ГЛАДКОВСЬКА з багатьох тем, в тому числі і щодо постачання зброї на Близький Схід …

З огляду на вплив сирійця в цьому регіоні, справи у партнерів пішли вельми смачно. Особистими рахунками Юсефа Хареса відає Омар Арфуш, брат українського шоумена Валіда Арфуша. «Hares Group Holding» має офіс в Йорданії, яким керує якийсь Фазеф, контролюючий рух фінансових коштів компанії в Йорданії через «Arab Bank».

В ОАЕ фінансовим консультантом Хареса є громадянин Румунії та Великої Британії Кампіна Віорел (Campeanu Viorel, псевдонім «Румун»), 18.06.1976 р.н., уродженець Бухареста, формально числиться співробітником швейцарського банку «Мірабо», а також лондонського відділення «Стандарт банку» . У 2013 році Віорел займав посаду керуючого директора компанії «Julius».

В даний час є керуючим директором компанії «Mirabud» (Middle Bast) Ltd. », проживає на території ОАЕ і займається банківським бізнесом.

Підтримує дружні та ділові стосунки з українським бізнесменом ліванського походження Омаром Арфушем, громадянином Лівану і Франції, співвласником компанії «Supernova Media Group», ліванцем і бізнес-партнером Юсефа Хареса. Познайомила “Румуна” з Омаром Арфушем відома в українській «тусовці» Віталіна Медіана, цивільна дружина італійця Мауріціо Аскер.

Через Омара Арфуша Віорел встановив близькі стосунки з директором кіпрської компанії «Blessway Ltd.», громадянином України Василем Бабицьким, який потрапляв в поле зору українських спецслужб як віце-президент польської компанії з виробництва зброї «Level 11», керівником якої є громадянин Польщі Павел Вітольд Кжиковскій) .

Компанія «Blessway Ltd» давно реалізує «сірі схеми» поставок зброї бойовикам Ісламської Держави транзитом через Україну і Саудівську Аравію, при цьому тісно взаємодіючи з НВО «Форт» (м.Вінниця). Фінансування поставок забезпечує «Румун».

Починаючи з 2014 року Віорел також стає “фінансовим консультантом” кількох українських політиків, в тому числі і народного депутата ВРУ Вадима Рабиновича. «Румун» став частіше з’являтися в Україні, зустрічаючись зі своїми партнерами, в тому числі і людьми з оточення Гладковського (Свинарчука).

За інформацією автора цих рядків, вищезгаданої контрабандної постачанням в Ірак українських пістолетів виробництва НВО “Форт” зі складів “Укроборонпрому” вже зацікавилися кілька іноземних спецслужб.

І якщо розслідування покаже причетність до даного інциденту пана Свинарчука (Гладковського), і так вже заплямованого в “збройових темах”, то скандал може бути грандіозним. Особливо якщо враховувати суми, які Захід витрачає на українську армію і оборонку, і як реагує на теми, пов’язані з поставками зброї на Близький Схід і фінансування тероризму.

Тому соратникам Порошенко занадто розслаблятися в теплій Іспанії не варто. Є відчуття, що затримана в Іраку контрабандне постачання українських пістолетів – всього лише епізод із серії темних справ громадян, які мали причетність до торгівлі зброєю і «Укроборонпрому». І цілком можливо, що багато таємне стане дійсністю вже найближчим часом, а вчорашні соратники побіжать здавати один одного наввипередки …