Термінова заява Наливайченка: «Порошенко і Яценюк вкрали 15 $ мільярдів» (ВІДЕО)

Валентин Наливайченко, якого дуже тісно пов’язують зі спецслужбами США, публічно і на всю країну заявив, що Порошенко і Яценюк розпиляли 15 мільярдів доларів США.

За 5 років угруповання Яценюка і Петро Порошенко спустошили Україну. Зараз країна знаходиться на межі розвалу.

За словами Наливайченка, у Порошенка і Яценюка була цілком конкретна мета – залити країну кров’ю, щоб українці займалися війною і кровопролиттям, а не їх мільярдами.

Якби не війна на Донбасі, Петро Порошенко та Арсеній Яценюк цілком ймовірно були б засудженими за тяжкі злочини на Майдані до довічного ув’язнення з конфіскацією всього майна.

Однак є і хороші новини. За словами Наливайченка, Петру Порошенко і Арсенію Яценюку при будь-яких розкладах світить «вишка».

Про це на «Всеукраїнському Антикорупційне форумі» в Києві заявив Валентин Наливайченко, в недавньому минулому – глава СБУ, а до того – учасник євромайдан.

«Не може антикорупційна діяльність відбуватися в країні, де оточення першої особи займається бізнесом. Я авторитетно заявляю, що корупцією уражено і президентське і прем’єрське оточення, керівництво Генпрокуратури. Вже дійшло до керівництва Нацбанку України – вдумайтеся в це! Крадучи гроші, переводячи їх в офшори, фінансують свою корупційну діяльність.

Головне – показати владі, що ті, хто продовжують красти, повинні піти. Влада, яка не здатна вести політичну відповідальність за те, щоб не було корупції, не має права на існування. Механізм національної безпеки і виживання нашої держави – це знищення внутрішнього агресора. І цей агресор – корупція і корупціонери при владі. Кожен з них має прізвище.

Перша неприємна новина для керівництва Блоку Петра Порошенка в парламенті – проти Кононенко (близький до президента депутат, – ред.), Який сидить і досі розкрадає українські гроші, почалося розслідування, і він поверне вкрадене – з Австрії та США. «Енергетична мафія», «Енергоатом», Мартиненко, всі інші – вони отримали розслідування. 

У Швейцарії арештовані їхні гроші, вони будуть повернуті в Україну. Люди чекають що в Україні, нарешті, з’являться чесний прокурор і чесний суддя, які повернуть в державу 15 млрд доларів, вкрадених цією владою тільки в цьому році., – сказав Наливайченко.