Термінова новина: почався арешт майна Порошенко

ДБР готує арешт ключових активів Порошенко. Йдеться про пропагандистському телеканалі «Прямий», який має російське коріння, а також про завод Порошенка «Кузня на Рибальському», через який Петро Порошенко і його поплічники 5 років грабували українську армію.

Також ведуться справи про арешт рахунків олігарха в Україні і на офшорних островах.

Державне бюро розслідувань готує арешт заводу «Кузня на Рибальському» і телеканал «Прямий», передають Вести.

Відповідна інформація міститься в документі, який глава ГБР Роман Труба направив своєму підлеглому – і. о. першого керівника управління організації досудових розслідувань Олегу Корецькому.

ДБР підозрює, що покупка «Прямого» пов’язана з легалізацією доходів, отриманих злочинним шляхом. У зв’язку з цим глава ГБР вважає за доцільне накласти арешт на банківські рахунки, матеріальні та нематеріальні активи «Прямого», а також отримати доступ до всіх документів каналу. Окремо він пропонує встановити і допитати всіх осіб, які причетні до скоєння операції з купівлі цього медіаактиву.

Друга кримінальна виробництво пов’язане з можливим відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, при продажу Порошенко ПрАТ «Завод« Кузня на Рибальському »Сергію Тігіпку. Справи розслідуються на підставі заяв юриста Андрія Портнова. 

На думку ГБР, дана угода є фіктивною: Тігіпко купив «Кузню» за завищеною ціною. Грошей у нього, судячи з декларацій, на таку покупку не було. Фіктивна угода дозволила Порошенко легалізувати значну суму грошей – 400 млн. Грн., Яку він включив в свою декларацію за 2018 рік. Ці гроші були вкрадені у ВСУ шляхом фіктивних контрактів. У злочинній схемі брало участь сімейство Свинарчук і депутат Сергій Пашинський.

Сьогодні стало відомо, що Порошенко офіційно викликають на допит.

Також відомо, що Печерський районний суд міста Києва задовольнив всі 14 клопотань Госбюро розслідувань по виїмці документів і проведення обшуків за місцем проживання у зв’язку з кримінальними справами, які розслідуються в відношенні продажу заводу «Кузня на Рибальському» Петром Порошенко Сергію Тігіпку, а також угоди про придбанні телеканалу «Прямий», який також належить Порошенку.

Відзначимо, що саме через завод «Кузня на Рибальському» Петро Порошенко разом з подільниками Свинарчуком, Пашинським і групою військових злочинців грабували українську армію під час війни.

За найскромнішими підрахунками, тільки через цей завод, було викрадено 1,6 мільярда гривень в української армії. Телеканал «Прямий» на чолі з російським пропагандистом Ганапольським служили прокладкою для відбілювання екс-президента в очах громадян України.

Порошенко перебуває на межі важкої нервового зриву. Йому вже зовсім не смішно

Про це сьогодні  повідомило  видання «Країна» з посиланням на джерело в ГБР.

«Тепер слідчі отримають повний доступ до документації обох підприємств в рамках розслідування кримінальних справ про можливе злочинах, пов’язаних з придбанням телеканалу« Прямий »щодо легалізації доходів, отриманих корупційним шляхом і розкраданнях в особливо великих розмірах, пов’язані з ВСУ.

А також розслідування кримінальної справи щодо відмивання коштів і несплаті податків в ході операції з купівлі-продажу «Кузні на Рибальському».

Підприємство було продано в 2018 році Петром Порошенко для приховування слідів важких злочинів. Фіктивним покупцем став Сергій Тігіпко », – говорить джерело в ГБР.

Відзначимо, що проти Порошенка порушено вже 5 кримінальних справ. Кожна справа під мікроскопом вивчають і вже є небачені прогрес.

Відомі адвокати і юристи обіцяють, що до кінця червня у Порошенка почнеться арешт всього майна.

Про це  заявив  Андрій Портнов:

«Я знаю, що до кінця року Порошенко обов’язково буде сидіти в тюрмі», – заявив Портнов. 

Він розраховує на те, що вже до кінця червня всі майно колишнього президента Порошенко буде заарештовано. За його словами, для цього немає ніяких юридичних перешкод.

«Якщо ж це буде блокуватися [прокурорами], ми будемо називати їх прізвища», – заявив Портнов. 

Обов’язково поділіться новиною зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна зобов’язана знати правду!