“Танці на кістках”: Марина Порошенко слідом за чоловіком робить неадекватні речі, викликайте лікарів

Український культурний фонд, яким керує дружина п’ятого президента України Марина Порошенко, надав фінансування на створення фільму «Котик з палаючими очима». Фільм про бої на Донбасі покажуть вже в жовтні 2019 року в кінотеатрах країни. Зйомки обійшлися УКФ в 8,9 млн грн.

Компанія, яка займається створенням фільму, розповіла, що цей продукт українського кінематографа допоможе людям забути на якийсь час про травмах війни, знайти нових героїв, так як українці змогли вистояти в сутичці з більш сильним ворогом.

Фільм «Котик з палаючими очима» є третім за обсягом фінансування. На його зйомки було виділено 8,9 млн грн. Також на створення стрічки гроші виділив і Держкіно в розмірі 7,4 млн грн. Так, стало відомо, що «Котик» виграв конкурс, оголошений Держкіно.

Творці заявили, що в жовтні українці побачать іронічно-комедійну стрічку, яка знята за допомогою найсучасніших технологій.

Це не єдиний фільм, який спонсорував фондом Марини Порошенко. Раніше УКФ виділив 15 млн грн на зйомки фільму «Я працюю на кладовищі».

Користувачі соціальних мереж прокоментували таке значне фінансове вливання і взагалі сам факт зйомок комедії на основі війни на Донбасі. У коментарях звучить одна й та сама думка про те, що трагедія і покалічені долі не можуть бути основою для створення комедії.