Та по всьому Києву блатні ресторани працюють!! Цього ресторану бояться мєн*ти, цей ресторан ненавидить більшість мешканців району

Вчора, в ресторані “Аляска” на Січових Стрільців у Києві – також проходила “особиста зустріч”.

Серед білого дня. Перед входом “кубік”, “крузак”, Бентлі…

Ми з дружиною якраз йшли в супермаркет на закупи. З “Аляски” вийшла охорона, потім якась мадемуазель, як я розумію, одна з учасниць особистої зустрічі, потім якийсь мужик…

І такі зустрічі проходять там РЕ-ГУ-ЛЯ-РНО!

Вчора, коли я написав коротенький пост про “Ресторан “Велюр” Колі Тищенка працює”. Я там вписав фразу, “як і інші блатні, НЕ його ресторани”.

І от сьогодні, коли я продовжую читати тони постів про “ААААААААА! “Велюр”!!!! ААААААА!” – мені смішно. Тому що да – “Велюр”, да – Коля Тищенко, да – му.ак, да – на жаль представник влади, да – під час карантину, АЛЕ!

Та по всьому Києву блатні ресторани працюють. От “Аляска” як приклад. Цього ресторану бояться мєнти, цей ресторан ненавидить більшість мешканців району Кудрявець,за вседозволеність і борзоту, в цьому ресторані неодноразово фіксував особисто я “віпів” всіх рівнів та професій, ще до карантину.

У нас “на районі” такий жарт: “Під’їхати до “Аляски” на чомусь нижче “крузака” – підкреслити факт, що ти ніщєброд, який довго збирав на салатік в “Аляскє” і от нарешті! Салатік!!!!”

Там якось 18-річчя якоїсь доці гуляли, так охорона була розбита на весь квартал і змушували людей прибирати смартфони, відбирали, видаляли світлини. І це – в центрі Києва, на Січових Стрільців. Салюти, перегороджена проїзжа частина… Приїхала поліція, 5 хвилин – і вона була послана нах.й. Всьо.

Тому ще раз: коли я зараз читаю пости про “Велюр” – мені смішно. Коля долбой.б, і давно напрацював на позбавлення мандату, але якщо ми говоримо про підпільну роботу ресторанів – давайте говорити комплексно. Чи всі дописувачі про “Велюр” просто бережуть здоров’я та не сваряться з власниками “Аляски”? Схоже на те.

P.S. А “Mariо” хтось перевіряв? А шо такоє?

АПДЕЙТ: Тут в коментах підказують, що ресторан “Orly” – теж працює в режимі “особистих зустрічей”. От і от, як то кажуть.

АПДЕЙТ-2: Подумалось: Тут або з 4.05.2020 треба виходити з карантину, (я системно кажу, що це – ідеальна дата), або не знаю як далі бути. І справа не тільки в ресторанах. В усьому. В кожній сфері, де блатним все, а іншим “виживай як знаєш”.

Назар Приходько

Джерело