Симчишин надав нардепу Мельнику обгрунтування на 1482 сторінках, чому подорожчав проїзд у Хмельницькому

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин надав народному депутату Сергію Мельнику копії 1482 документів, в яких ідеться про обгрунтування підвищення вартості проїзду в громадському транспорті обласного центру.

Крім цього, мер повідомив, що на кінець серпня 2018 року приватним перевізникам відшкодовано з бюджету 2,91 млн грн за пільгові перевезення (загалом, закладено 5 млн грн). Комунальне підприємство “Хмельницькелектротранс” отримало 34,53 млн грн за перевезення пільговиків.

Як писав НГП, мажоритарник Сергій Мельник на прохання громадських активістів із “Хмельницького Майдану” підготував депутатський запит. Документ стосувався отримання економічного обгрунтування затверджених тарифів від управління економіки Хмельницької міськради; копії первинних документів від перевізників, якими визначалася вартість проїзду; обсяг бюджетних призначень у 2018 році на відшкодування перевізникам за пільгове перевезення пасажирів, а також суми фактичних проплат на 27 серпня.

Нагадаємо, що 23 серпня виконком Хмельницької міськради затвердив нові тарифи з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті загального користування.

Таким чином, з 1 вересня проїзд у тролейбусах підвищився з 2,50 грн до 3,50 грн, на автобусних маршрутах (у тому числі, маршрутних таксі) – з 4 грн – до 5 грн.