«Сильно розповніла, голова в хустині»: очевидці розповіли про виписку Анастасії Заворотнюк

Вчора стало відомо, що актриса покинула «Європейський медичний центр», в якому пробула майже місяць. Рідні Анастасії Заворотнюк намагалися вивезти її таємно з лікарні, але багато хто встиг побачити артистку, яка бореться з раком мозку.

 

Серйозне лікування, яке 48-річна зірка «Моєї прекрасної няні» приймала останнім часом, негативно відбилося на її зовнішності. «Її везли на каталці, голова в хустині, величезні темні окуляри на очах, але ми розглянули, що вона сильно розповніла. Від колишньої краси не залишилося і сліду. Просто страшно дивитися на неї! »- поділилися очевидці.

До слова, стан Анастасії досі викликає побоювання у лікарів і розцінюється як важкий. Повідомляється також, що тепер вона спостерігається в столичному медцентрі для відновлення тяжкохворих. Крім того, зараз актриса не може пересуватися самостійно, у неї розвинувся парез правої частини тіла і паралізована права рука. Медики роблять все, щоб відновити колишню рухливість Заворотнюк: проводять заняття в залі ерготерапії, влаштовують водні процедури. Поруч з клінікою постійно чергує карета швидкої допомоги, рідні ні на хвилину не відходять від Анастасії, змінюючи один одного.

Чернишов намагається ні на хвилину не залишати дружину

Чернишов намагається ні на хвилину не залишати дружину

Напомним, буквально на днях в Сети появилась информация о том, что Анастасия Заворотнюк умерла, однако ее представители опровергли страшную новость. Позже с официальным заявлением выступил директор артистка Стас Христов. «Анастасия Заворотнюк и ее окружение просят прекратить спекуляции вокруг ее здоровья и призывают людей верить только той информации, которая появляется в официальных СМИ. Мы просим уважать решение актрисы и ее семьи», — отметил он.

До слова, мовчання рідних зірки привело до того, що з’явилися люди, які намагаються нажитися на її горе. Так, якась жінка, що представилася колишньою співробітницею «Європейського медичного центру» готова була продати знімки і відео з відомою пацієнткою представникам ЗМІ. «У мене є відео Заворотнюк в лікарні, зняте мною особисто, і 17 фотографій, зроблених в період з 15 по 25 вересня 2019 року. Я з учорашнього дня в цій медустанові не працюю. Готова передати всі записи анонімно. За винагороду », – розповідала вона.

 

Скандальні фото так і не стали надбанням громадськості – багато хто вважав дії жінки незаконними і закликали залучити її до покарання.

За матеріалами Telegram-каналу Mash

Фото: Legion-Media