“Свободівці” виступили проти Зеленського: Ми не бачимо в ньому потрібних якостей…

«Свобода» залишається національною опозицією тепер уже до майбутнього президента Зеленському.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав лідер «Свободи» Олег Тягнибок.

«Вибори Президента України відбулися. Вони не стали конкуренцією ідей, програм і бачень майбутнього. Успіх на виборах все ще дають великі гроші, безчесні маніпуляції і замовні шоу. Результат виборів був запрограмований багаторічної бездарної діяльністю вищих органів влади: Президента, парламенту, уряду. Черговий раз українцям у другому турі виборів довелося вибирати «менше зло». Більшість проголосувала за зміни. Але який напрямок цих змін і чи будуть ці зміни взагалі – питання відкрите. Для нас національні інтереси вище вузькопартійних. «Свобода» не боротиметься за посади і лояльність нової влади. Ми не бачимо у нового президента якостей, необхідних для протистояння колосальним викликам, які стоять перед Україною. Ряд заяв В. Зеленського викликали ще більше запитань, ніж відповідей.

«Свобода» заявляє – ми залишаємося національною опозицією. Тепер вже до майбутнього Президента Зеленському. Чітко визначаємо межі національних інтересів, переходити які влада не має права. По перше. Президент – це Верховний Головнокомандувач. У країні триває війна. Будь-які спроби піти на гнилі компроміси з Москвою будуть означати негайну втрату владою своєї легітимності. Таку владу нація змете. По-друге. Президент відповідає за зовнішню політику.

Не тільки відкритий розворот геополітичного курсу України, але і мовчазний саботаж підтримки міжнародної антимосковської коаліції будуть піддаватися жорсткій протидії суспільства, яке ще в 2014 році зробило свій цивілізаційний вибір.

По-третє. «Свобода» буде давати відсіч будь-яким спробам підірвати нашу національну ідентичність і державний статус української мови, зупинити декомунізації та відновлення української історичної пам’яті. Ми не дозволимо перетворити Україну на Малоросію.

По-четверте. Категорично неприйнятним є збереження впливу олігархів. Українці ще раз замість боротьби з олігархами можуть отримати їх засилля, яке породжує бідність і відчай. Суспільство має нульову толерантність до політичної корупції. Будь-які зв’язки Президента або його оточення з олігархами можуть стати початком кінця нової влади », – додав Тягнибок.

Суспільство має нульову толерантність до політичної корупції. Будь-які зв’язки Президента або його оточення з олігархами можуть стати початком кінця нової влади », – додав Тягнибок. Суспільство має нульову толерантність до політичної корупції. Будь-які зв’язки Президента або його оточення з олігархами можуть стати початком кінця нової влади », – додав Тягнибок.

«Незалежно від результату цих виборів – розвиток і процвітання України залежить в першу чергу від громадян. Все в наших руках. … Ще жодного разу доля України не наважувалася тільки самими політиками. Її завжди творила нація. Закликаємо всіх українців і українок ставати до лав національної опозиції і спільно творити наше, українське майбутнє. Україна понад усе! »- резюмував він.

джерело