Світ на межі катастрофи, насувається небезпечна епідемія: симптоми хвороби абсолютно нешкідливі …

Вчені попередили про виникнення нової смертельно небезпечної хвороби.

Міжнародна група вчених попередила про можливу появу в недалекому майбутньому нової смертоносної епідемії, про що повідомив портал УНІАН . Фахівці розповідають про бактерії під назвою Clostridium difficile. Цей мікроорганізм викликає інфекційні захворювання кишечника. Цей вид бактерій еволюціонував і тепер має більшу стійкість до дезінфікуючих засобів. Передається дуже легко.

Відзначається, що бактерія може послужити причиною як легкої діареї, так і небезпечною для життя хвороби. Вчені вирішили провести аналіз генома 906 штамів цієї бактерії. Це дало можливість з’ясувати, що вже формується різновид мікроорганізму, який пристосований для виживання і росту в лікарняних умовах.

Бактерії формують спори, стійкі до впливу зовнішнього середовища і легко передаються від людини до людини. До захворювань часто призводить прийом антибіотиків, які знищують корисну мікрофлору Цей штам присутній в 70 відсотках зразків, узятих у пацієнтів лікарень. Він володіє мутаціями, які дозволяють бактерії краще засвоювати цукор. Дослідження показало, що бактерії більш активно населяють кишечник мишей, які споживають велику кількість вуглеводів.

Раніше повідомлялося, що вчені розвінчали міф про те, що стрес небезпечний для здоров’я. Навпаки, в помірних кількостях він навіть корисний. Вчені, які виступали на з’їзді Американської психологічної організації, заявили про те, що стрес і тривога не завжди шкідливі для людини. Більш того, в деяких випадках вони можуть бути навіть корисні для організму.

Як запевняють вчені, що стрес настає рівно в той момент, коли людина вже не може контролювати ситуацію і починає діяти на межі своїх можливостей. Тобто, по суті, він виходить за ці межі і знаходить найбільш оптимальний шлях для вирішення проблеми.

При цьому не варто думати, що стрес здатна викликати тільки негативна ситуація. Це можуть бути і сильні позитивні переживання.

На сьогодні стрес став досить звичайним явищем в повсякденному житті. При тому, що він може виникнути не тільки на роботі, але і вдома. Важливо розуміти, що постійний стрес, а тим більше травматичного характеру може придбати хронічну форму. Це вже може стати справжньою проблемою для організму людини і нанести шкоду його здоров’ю. В інших ситуаціях це стан допомагає організму адаптуватися і виживати.