Світ на Донбасі: переговори в Берліні в “нормандському форматі” пройшли успішно. перші подробиці

У Берліні пройшла довгоочікувана зустріч в “нормандському форматі” . 

Тут ви швидко переговорах, на рівні політичних радників велися обговорення щодо виконання конкретних домовленостей, які в свою чергу відкриють можливості для зустрічі на вищому рівні. Відповідне заяви зробив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, пише Українська Правда. 

Переговори в Берліні щодо Донбасу пройшли успішно

За словами чиновника, він сподівається, що досягнуті домовленості, які зовсім скоро будуть зроблені, допоможуть якнайшвидшої зустрічі лідерів головних держав. Пристайко не сумнівається, що вже маючи певний успіх на його основі можна пробувати базувати наступну зустріч. 

Таким чином в пріоритеті зараз рішення відкритого питання – станиці Луганська, по розведенню в якій і ще в двох інших місцях лідери домовилися ще в 2016 році. Для того, щоб було видно хоч якийсь результат в цьому напрямку, спочатку необхідно відновити міст.

Пристайко розповів, які кроки потрібно зробити в подальшому

Вадим Пристайко знає величезну бажання президента України Володимира Зеленського та його команди “завершити війну якомога швидше”. У зв’язку з цим, він вірить, що всі проблеми будуть усунені і зустріч лідерів таки відбудеться на вищому рівні.

Нагадаємо, українцям показали фільм про Зеленського. На відео видно, як він одягав бронежилет, але охорона все одно хвилювалася. Все таки – Донбас, кулі.  У будь-якому випадку, це далеко не Порошенко. Зеленський дав ексклюзивне інтерв’ю з цього приводу. 

Раніше портал писав, що  Зеленський терміново збирає Раду, Кабмін і всіх силовиків. Готується щось серйозне, ніби початок війни. 

Также было сообщения, что в сети показали фото опустевшего Донецка. Ночью он просто, как призрак. Уже пять лет Донецк живет под властью “русского мира” и теперь на него стало жутко смотреть.