Сумська приголомшила заявою про Зеленський: «Наше суспільство зійшло з розуму»

Українська актриса і телеведуча Ольга Сумська постраждала від політичних суперечок в соціальних мережах

Звичайний пост про дебатах викликав шквал негативних коментарів, після чого вона змушена була видалити запис зі своєю стіни.

Актриса в інтерв’ю розповіла, що на тлі виборів суспільство сильно розкололося і перестало поважати думку один одного.

«Наше суспільство зійшло з розуму, нічого не можна сказати. Я просто запостив інформацію про дебати Зеленського і цього вистачило, щоб отримати порцію негативних коментарів. Я щиро вірю в найкраще для нашої країни і пишу цікаві речі, висловлюю свою думку, але це викликає нерозуміння і люди просто не поважають точку зору опонента », – заявила артистка.

сумська

Крім цього, Сумська розповіла, що вона написала всього лише кілька постів з цього приводу, де вона вирішила висловитися з приводу нових людей в політиці, проте передплатники сприйняли її думки досить скептично і навіть агресивно.

«Згадували все що тільки можна згадати. Не обійшлося без мату і образ … Люди не стримуються у своїх висловлюваннях … Це ще раз підтверджує той факт, що наше суспільство розколоте. Ніхто не поважає чужу думку », – зазначила актриса.

При цьому вона додала, що сама по собі ідея провести дебати на стадіоні досить цікава. На питання про те, хотіла б Сумська сама провести такі дебати, вона сказала, що не змогла б цього зробити, тому що не настільки добре розбирається в політиці.

Сумська

Раніше повідомлялося, що Ольга Сумська похвалилася новим витонченим нарядом на світському заході.

Знаменита українська актриса і телеведуча Ольга Сумська продовжує дивувати всю Україну своєю бездоганною зовнішністю.

Не дивлячись на свої 52 роки, народна артистка України дивує моложавістю і стрункими обрисами фігури.

Їй випала нагода ще раз покрасуватися зовнішніми даними і порадувати око її шанувальників під час щорічної церемонії вручення премії “Людина року”, яка відбулася нещодавно. Ольга Сумська звернула на увагу публіки своїм шикарним чином: на ній була сукня незвичайного фасону – плаття-халат. Наряд був досить яскравий і цілком весняний за забарвленням.