Стара пісня Путіна: Росія поставила в Україні пластинку, заїжджену ще в Грузії

Володимир Путін вважає “відновлення відносин” між Росією і Україною “неминучим”.

При цьому президент країни-агресора, яка розв’язала війну проти України, що окупувала українські території і вбиває українців, покладає надії на свого нового колегу – Володимира Зеленського.

Так, Путін розкритикував попереднє керівництво нашої держави за його “русофобію” і висловив надію, що ситуація зміниться з приходом нового президента.

“” Неминуче, що ми відновимо наші відносини, не може такого бути між частинами одного і того ж народу або між двома братніми народами, – вже звично вдався до наріжним тез російської пропаганди Путін, – як би не складалися наші відносини з елітами “.

“Ця настільки стара пісня, що ви навіть уявити не можете”, – коментує слова голови РФ прес-аташе посольства Грузії в Україні в 2005-2010 роках Бачо Корчілава.

“З моменту приходу в вищу владу Путін не раз робив такі заяви на адресу Грузії. Намагаючись розповідати – народ Грузії хороший, це влада там погані, – нагадав Корчілава. – Змінювалися влади, але ніхто не наважувався на зближення з Путіним, тому що територіальні проблеми нікуди не поділися, і всі розуміли, хто інспіратор цих проблем, і від цих проблем страждав завжди найбільше народ “.

Таким чином, як резюмував Корчілава, в Україні Росія поставила “ту ж пластинку, з однією відмінністю” – пропагандистським міфом про “один народ”.