Сповідь Київського «терориста» і заява Авакова

Глава МВС Арсен Аваков заявив, що клопотатиме про мінімальне покарання для Олексія Бельке, який вчора погрожував підірвати міст в Києві. Про це міністр написав на своїй сторінці в соцмережі. 

«Затриманий вчора на мосту в Києві« мінер »екс-старший сержант Олексій Бельке зробив дурні дії, перебуваючи під дією наркотиків .. правда і це .. Але, послухавши і зрозумівши його історію, хочу сказати – це і наша з вами відповідальність теж … хочу, що б з’явився шанс у цієї людини! Шанс почати заново і «жити нормальним життям» як він каже … Звернуся до суду з клопотанням про мінімальне покарання для Бельке. Про взяття на поруки сержанта », – йдеться в повідомленні.

Аваков обіцяє, що допоможе пройти курс реабілітації від наркотиків і знайти себе заново.

«Клопотання буде подано від мене особисто – міністра внутрішніх справ і командира спецпідрозділу КОРД, хлопців, який проводив вчорашнє затримання. Ми так вирішили! »- йдеться в пості міністра.

До своєї публікації Аваков додав відео сповіді затриманого Олексій Бельке.

Это правда.. каждый человек должен нести ответственность за свои поступки..Задержанный вчера на мосту в Киеве "минёр" экс старший сержант Алексей Белько совершил глупейшие действия, находясь под действием наркотиков.. правда и это.. Но, послушав и поняв его историю, хочу сказать – это и наша с вами ответственность тоже …Хочу, что б появился шанс у этого человека! Шанс начать заново и "жить нормальной жизнью" как он говорит..Обращусь в суд с ходотайством о минимальном наказании для Белькоа. О взятии на поруки сержанта.Мы поможем ему пройти курс реабилитации от наркотиков и обрести себя заново.Ходатайство будет подано от меня лично – министра внутренних дел и командира спецподразделения КОРД, и ребят, проводившего вчерашнее задержание.Мы так решили!#p.s. .. видео этого ночного разговора мне рарешило опубликовать следствие… (хотя какой разговор.. скорее исповедь..)Присоеденяйтесь и помогайте.!

Gepostet von Arsen Avakov am Donnerstag, 19. September 2019