“Спеціальний орган при президентові”: Саакашвілі прокоментував свою нову посаду. “Не зміг підтвердити дату”

Михайло Саакашвілі підтвердив, що його призначать у Національну раду реформ. Правда не зміг підтвердити дату призначення до Нацради реформ.

Екс-президент Грузії і колишній глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі підтвердив заплановане призначення до Національної ради реформ і назвав посаду. Про це він заявив DW.

Повідомляється, що Саакашвілі не зміг підтвердити дату призначення до Нацради реформ. Очікується, що таке призначення може відбутися вже сьогодні, 6 травня.

«Головою виконавчого комітету, а не секретарем», – відповів Саакашвілі на питання, ким його призначать.

Зазначимо, Нацрада реформ була створена в 2014 році і є спеціальним консультативно-дорадчим органом при президенті України.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що президент України Володимир Зеленський запропонував Саакашвілі посаду секретаря Національної ради реформ, головою якого є глава держави. Рішення було прийняте через труднощі з призначенням на посаду віце-прем’єр-міністра з питань реформ, яку планували створити спеціально для нього.

Зазначимо, що 1 травня заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко заявив, що у найближчі дні проясниться ситуація з призначенням на посаду у владі експрезидента Грузії Михайла Саакашвілі.

У свою чергу голова фракції «Слуга народу» у парламенті Давид Арахамія заявив, що Зеленський готує для Саакашвілі нову посаду.

За даними джерел «Главкома», у Банкової було кілька сценаріїв працевлаштування експрезидента Грузії. За одним, він може отримати посаду в РНБО. За іншими, може бути висунений на осінніх місцевих виборах від партії президента в мери Одеси або Києва.