Спершу «слуги» вивозять маски до Європи, а потім за допомогою волонтерів збирають їх для українців, – журналіст.

Брендовані посилки. Чи це лише мені це видається недоречним? – Руденко

Фото Сергія Руденка у Facebook

Волонтери збирають для киян похилого віку маски, а Тищенко розсилає – журналіст

Глава «Укрпошти» Ігор Смілянський та народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко у столиці роздають захисні маски у коробках брендованих прізвищем парламентаря.

Про це повідомив журналіст Сергій Руденко у Facebook.

За його словами, він у суботу, 4 квітня, включав стрім з карантинного Хрещатика і випадково забрів на Головпошту.

«Там зненацька застав Колю Тищенка та Ігоря Смілянського (так-так, того самого головного в Укрпошті), які прямо у залі пакували медичні захисні маски у коробки. Але коробки не прості, а брендовані прізвищем Тищенка. Мене пробували відігнати від цього дійства, але все пішло у стрім. Коля каже, що волонтери збирають для киян похилого віку маски, а він розсилає. А Смілянський у нього, я так розумію, також волонтерить», – написав Руденко.

З цього приводу в журналіста виникли два запитання:

«І все б начебто нічого. Але є два Але. 1. Спершу «слуги» вивозять маски до Європи, а потім за допомогою волонтерів збирають ті ж маски для українців. 2. Брендовані посилки. Чи це лише мені це видається недоречним?», – запитав Руденко.

Нагадаємо, правозахисна організація Transparency International Ukraine заявила, що у березні на Prozorro ціни на медичні маски зросли вдесятеро. Серед найбільших постачальників багато тих, хто швидко переключився на медичні товари з іншого виду діяльності.