Сьогоднішня подія увійде в історію! Чудова новина! Путін покидає Донбас і на цей раз вже офіційно!

Днями з’явилась інформація про зміни так званої вертикальної прямої у офіційній взаємодії Кремля із незаконними формування «ДНР» та «ЛНР» на Донбасі.

РосЗМІ повідомили, що у «ДНР» і «ЛНР» не буде кураторів за лінією адміністрації президента Росії Володимира Путіна до листопада, оскільки наразі у них немає офіційного статусу.

Ситуація пояснюється тим, що 2 жовтня Володимир Путін підписав указ про перетворення управління президента РФ із соціально-економічної співпраці з державами – учасниками СНД, Абхазією і Південною Осетією на управління президента РФ із прикордонного співробітництва.

Начальником реорганізованого управління було призначено Олега Говоруна, який протягом місяця має сформувати штатний розклад. Усіх працівників управління, у тому числі тих, які займалися Донбасом, вивели за штат. Тому виходить так, що наразі так звані куратори Донбасу за лінією адміністрації президента не мають офіційного статусу, сказано в повідомленні.

За інформацією видання, Донбас готується до «виборів» глав обох республік: у «ЛНР» визначилися з кандидатами, а в «ДНР» приїжджають нові «куратори», і «практично кожен прикривається віртуальним мандатом від адміністрації президента РФ».

Понад місяць тому в Донецьку з’явилися «куратори» з позивними Чайка і Патріот, а тиждень тому приїхало ще двоє – вони теж позиціонують себе як «політтехнологи адміністрації»: так звані Денис Лотов і якась Софія.

І це логічно, стверджують журналісти, адже після загибелі ватажка бойовиків «ДНР» Олександра Захарченка в Донецьку триває переділ сфер упливу і процес політичного бродіння. За даними перевірених джерел, днями в Ростові-на-Дону відбулася «сходка кримінальних авторитетів та «злодіїв у законі», на якій обговорювали сфери впливу у «ДНР».

Зокрема, ішлося про виділення так званих квот, переділ та передання майна, контрабанду тютюну із заводу «Хамадей».

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України затримали в Запоріжжі бойовики терористичної організації «ДНР». Про це повідомив прес-центр СБ України у вівторок, 9 жовтня.

Як писав раніше Знай.ua, окупант з «ДНР» Олександр Ходаковський, який раніше був так званим «керівником міністерства безпеки ДНР» тепер бере участь у «виборах»самопроголошеної республіки. Він розповів, що настрої в регіоні змінюються.

бойовик «ДНР»

Також Знай.ua писав про те, що у мережі з’явилася інформація про те, що медичним працівникам з міста Шахтарськ, який знаходиться на тимчасово окупованій території «ДНР» забороняють розмовляти на певні теми. Навіть по телефону.


Джерело