Снігова буря обрушилася на росіян, фрукти лежать в заметах: кадри аномалії

Ранній сніг для російського міста Норильськ Красноярського краю – звична справа, однак на цей раз він прийшов занадто швидко та ще й з сильним вітром

Місцеві жителі Норильська завалили соціальні мережі фото снігового покривала, яке за ніч накрило їхнє місто. Дехто радіє неочікуваному приходу зими, а деякі навіть дітей з дому не хочуть відпускати, адже заметіль на вулиці вже й так наробила шкоди.

Так, люди діляться в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм погодою, яку аж ніяк не назвеш осінньою. Багато хто дивується з ентузіазму місцевих жителів, які аж ніяк не здивувалися раптовому приходу зими, однак люди вже звикли до цього, адже кожного року у них повторюється одна й та сама історія, однак зазвичай перший сніг випадає в жовтні, а не у вересні.

Рання зима принесла вже чимало клопоту дорожникам, а деякі очевидці виклали в мережу фото та відео ДТП. Через слизьку дорогу водії втрачають керування, внаслідок чого відбувається зіткнення.

Враховуючи той факт, що сніг випав за ніч та ще й у вересні місяці, водії навіть не думали змінювати “взуття” на своїх автівках.

Постаждали від раптового холоду не тільки люди, але й овочі та фрукти. Хоча картина й виглядає красивою, насправді місцеві жителі зазнали чимало збитків, особливо торговці на ринках, товар яких замерз.

Сьогодні, 11 вересня, синоптики прогнозують опади у вигляді снігу, температура повітря сягатиме -2 градусів морозу, швидкість вітру: 32 км/год, вологість: 93%

Зауважимо, що місто Норильськ, що знаходиться на півночі Красноярського краю, вважається одним з найзабрудніших міст у світі. Деякі з фахівців категорично не радять туди їздити. Воно посідає п’яту сходинку серед найзабрудненіших міст планети.

З моменту заснування в 1935 році Норильськ був відомий як один із світових лідерів у галузі важкої промисловості. Згідно з даними американського Агентства з охорони навколишнього середовища (EPA), щороку в повітря над містом потрапляє 1000 тонн оксидів міді і нікелю, а також близько 2 мільйонів тонн оксиду сірки. Середньостатистична тривалість життя жителів Норильська на 10 років нижче показників по країні.