Слідом за Парубієм: Соратника Порошенка застукали в розкішному готелі за 2 тисячі доларів за ніч, – журналіст

Вітчизняний журналіст Олександр Дубинський, відомий своїми скандальними заявами на рахунок українських політиків та влади, записав новий відеоролик, в якому продемонстрував глядачам, як український депутат від партії БПП Сергій Березенко відпочиває за державні кошти, (тобто за наші з вами податки) в одному з найвідоміших турецьких готелів Maxx Royal Belek Golf Resort в Анталії, найдешевший номер в якому вартує приблизно від 2000 доларів за ніч (майже 50 тисяч гривень).

Дубинський продемонстрував фотографію з ресторану цього готелю, де пан Березенко обідає за столиком та розмовляє по мобільному.

“Хто зараз знаходиться в цьому готелі, передайте йому(Сергію Березенку, -ред.) від мене вітання” – підсумував журналіст.

Раніше в Мережі з’явилося відео, на якому спікер Верховної Ради Андрій Парубій знятий відпочиваючим біля басейну. За словами автора опублікованого ролика, журналіста Олександра Дубинського, на відео Парубій перебуває в п’ятизірковому готелі Intercontinental Doha в Катарі, орієнтовна вартість проживання в якому становить 71,3 тисячі гривень за 7 ночей.

Пізніше прес-секретар голови ВР Андрій Ковальов на своїй сторінці в Facebook (наразі публікація видалена) зазначив, що Парубій в період з 6 по 8 квітня перебував у робочій поїздці в Катарі – там проходила 140-а Асамблея Міжпарламентського Союзу, на якому була присутня українська парламентська делегація.

Ковальов підтвердив, що Парубій зупинявся в готелі Intercontinental Doha 5*, “як і решта членів української делегації”.