“Скасувати”: Зеленський терміново доручив Шмигалю важливу справу. “Винятків не буде ні для кого!”

Президент Володимир Зеленський доручив прем’єр-міністру Денису Шмигалю скасувати нормативні акти, що регламентують створення спеціальних умов для охоронюваних державою вищих посадових осіб в разі їх госпіталізації.

За словами президента в новому відеозверненні, політики повинні знаходитися в рівних умовах зі звичайними громадянами, на благо яких вони працюють.

«Ви будете перебувати саме в тих палатах і тих лікарнях, які за 28 років ви побудували в цій країні. Можливо тоді зрозумієте як це – не мати можливості лікуватися в Швейцарії чи Ізраїлі », – сказав Зеленський, підкресливши, що винятків не буде і для перших осіб держави, в т. ч. для Президента, прем’єра і спікера.

«Я настійно рекомендую керівникам медичних установ не перетворюватися в готельєрів, не займатися торгівлею палатами або облаштуванням ординаторських під перебування будь-яких” шишок “. Інакше будуть санкції », – пригрозив Зеленський.

Нагадаємо, журналісти Bihus.Info повідомили, що в лікарнях Києва готують особливі умови для прибуваючих VIP-пацієнтів. Крім Олександрівської лікарні, куди привозять депутатів з коронавірусом, поліпшені палати доручено знайти ще в 16 клініках Києва.