Скандал Коломойського і Шустера вийшов на новий рівень, гряде суд: повне відео перепалки

Ігорю Коломойському пригрозили судом – обвинувач – Савік Шустер

Телеведучий і журналіст Савік Шустер буде судитися з олігархом Ігорем Коломойським. Інформація про це активно поширюється в мережі. Напередодні ввечері відбулося вечірнє політичне ток-шоу Савіка Шустер, сьогодні ж, в суботу, 21 вересня – стало відомо про те, що телеведучий має намір подати в суд на Ігоря Коломойського:

Як стало відомо пізніше, причиною подачі позову Савіка Шустером щодо Ігоря Коломойського стали нібито заяви останнього про те, що Шустер отримав «передоплату за передачі, але потім брав гроші у гостей».

савик шустер

«Я вирішив подати до суду на Коломойського. Захист честі, гідності і, врешті-решт, моєї профпридатності », – сказав Савік Шустер, пишуть українські ЗМІ.

игорь коломойский

Дискуссия Савика Шустера и Игоря Коломойского

Дискуссия Савика Шустера и Игоря Коломойского в прямом эфире Свободы Слова Савика Шустера(С) Видео содержит фрагмент интервью Олега Ляшко Наталье Влащенко для Vласть vs Vлащенко

Posted by Шустер LIVE on Friday, September 20, 2019

Нагадаємо також, відомий український журналіст Андрій Пальчевський опублікував в мережі неоднозначний ролик – свого роду звернення-роздум на тему, яку не обговорював в Україні тільки лінивий – які «взаємини» в діловому, зрозуміло, сенсі між політиком Зеленським і бізнесменом Коломойським.

Так на записі автор злегка іронізуючи, не називає явних – точних прізвищ, але красномовно натякає на Коломойського і Зеленського. Журналіст міркує на тему уряду, що формується в Україні і натякає на те, що багатій Коломойський «доклав до цього руку»:

“… поки вся країна думає, яким чином простий громадянин України, пан Ігор К, з міста Дніпра вгадав майже повністю склад уряду – виникає інше ворос: вгадав Ігор До з підтримкою пана Зе з Києва? … Або другий, рано чи пізно, скрутить йому ласти – великий ворос “, – говорить Пальчевський в зверненні. Зараз цей пост журналіста, в мережі, чомусь недоступний.