Шокуюче відео потрапило в мережу: підлітки в Чернівцях натовпом знущалися над дівчинкою, а перехожі вдавали, що не бачать

Перехожі не втручалися

У мережі з’явилося шокуюче відео, як в Чернівцях натовп підлітків початку знущатися над школяркою. Перехожі не хотіли втручатися і ігнорували знущання над дитиною.

Така інформація була повідомлена на порталі новин РБК-Україна.

У Чернівцях натовп підлітків початку знущатися над школяркою, дорослі навіть не намагалися втрутитися – проходили повз. Врятувала бідну дівчинку жінка, яка вирішила зупинити травлю дитини.

Інцидент стався біля житлового комплексу “Водограй”. Жінка почула звуки гучного розгляду між підлітками, які сховалися за стіну будинку.

З’ясування відносин проходило в оточенні 10-15 хлопців і головною кривдниці над школяркою.

Помітивши, що жінка зупинилася, підлітки почали розходитися. Жінка вирішила зафіксувати випадок буллінг на камеру телефону. Кривдниця почала загрожувати заляканої дівчинці, навіть почала використовувати мат, щоб та стала на коліна і просила прощення.

Жертвою цькування підлітків стала учениця школи №27 Анастасія Завадська. Її на очах групи підлітків принижувала 8-класниця з тієї ж школи Валерія Дубкова. У відео Валерія намагалася пояснити причину своєї поведінки, але жінка засоромився її, яке вона має право знущатися на Настею.

Відео розгляду мешканка Чернівців під ніком Natali Sky опублікувала на сторінці спільноти “СтопХам Буковина” в соціальній мережі Facebook.

 

Жінка не може зрозуміти, чому перехожі проходили повз, і не надали допомогу потерпілій дівчинці.

«Я не знаю, що було з Настею, якби я не підійшла? Наскільки ще вона була б принижена, побита, і розтоптана “-написала в публікації Наталя.

Жінка закликала керівництво школи відреагувати на інцидент і провести бесіду з батьками.

Користувачі мережі відшкодовані, що перехожі не звернули увагу на те, що відбувається. А також подякуй жінку за те, що вона не пройшла повз.

Відео ви можете переглянути клікнувши тут.