ЩОЙНО!Паpyбій вukлав в соц меpeжі жopстке звepнення до Зеленського: “Шановний …”

Спікер Верховної ради України Андрій Парубій озвучив президенту Володимиру Зеленський умови проведення позачергової Сесії парламенту. Про це ВІН написавши у своєму Facebook.

Шановний пане Президенте!

Змушеній знову повторити, что Ваше Подання від 17 липня 2019 року Було оформлено не у відповідності з Вимогами чинного законодавства. Вчора я ввічліво попросивши Вас виправити Цю помилки. А також Надав аргументованості, Розгорнутим та вічерпне юридичне обґрунтування.

Если Ви насправді хочете проведення позачергової Сесії, а не Демонстрації передвіборчого шоу, Ваш офіс без будь-якіх труднощів МІГ бі Швидко і ефективних привести текст листа Президента України до Верховної Ради України у відповідність до вимог Закону и невідкладно Передат у Апарат Парламенту. І, як я вже наголошував, у найкоротші Терміни я забезпечен проведення позачергової Сесії.

У разі надходження відповідного Подання, я готов узгодіті відповідну дату проведення позачергової Сесії Верховної Ради України и невідкладно підпісаті Розпорядження относительно ее подготовки.

Вкотре звертаю Вашу Рамус, что органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяті лишь на підставі, в межах повноважень та у способ, что передбачені Констітуцією та законами України.

Що ж до самопожертві и звитяги, то необходимо мати достаточно особістом заслуг, Щоби апелюваті до таких високих якости. Нагадала – среди депутатов цього скликання є ветерани АТО, Які візволялі з російської окупації українські міста, Які проливали свою кров за Україну. Пам’ятайте це.

джерело