«Що ж діється, українці нас перехитрили!» Скабеева вибухнула гнівом через рішення ЄС по «Північному потоку-2»

Топ-пропагандистка Кремля Ольга Скабеева відреагувала бурхливим обуренням на рішення Суду Євросоюзу, яке блокує для Росії можливість використання частини газопроводу «Північний потік-2».

Йдеться про його ділянці OPAL, контрольованому Польщею, пише ЗМІ .

В ефірі передачі «60 хвилин» телеканалу «Росія 1» Скабеева заявила, що тепер країну-агресора змусять використовувати ГТС України.

«Складається повне відчуття, що американці, точніше українці, таки змогли нас перехитрити. В тому сенсі, що Європейський суд прийняв рішення, в результаті якого Російська Федерація буде зобов’язана співпрацювати з Україною, буде зобов’язана укласти з нею контракт, буде зобов’язана користуватися української ГТС і буде зобов’язана платити 3% ВВП України! Тому що на прохання наших великих друзів поляків прийнято рішення заборонити РФ користуватися частиною «Північного потоку-2″, який ми ще і не добудували. Ця частина називається газопровід ОРАL. І як не крути, тепер без України Росії не дітися взагалі нікуди! »- визнала поразку своєї країни на газовому« фронті »Скабеева.

 

Потім вона почала дорікати України в підлості і спробі розпоряджатися енергоресурсами країни-агресора. У зв’язку з цим вона пригрозила Києву побудовою Москвою ще одного газопроводу.

«Мені здається, коли ви так по-хамськи себе ведете, у нас тут буде кинутий клич і просто за півроку, напевно, ще одну трубу побудуємо! Всією країною, аби тільки вам на ваше хамство відповісти! Тому що це газ чий ?! »- перейшла на крик топ-пропагандистка путінського режиму.