«Ще до Нового року – і все»: Богдан дивно звернувся до Зеленському після обміну полоненими

Керівник Офісу Президента України Андрій Богдан виступив з неоднозначним заявою після того, як відбувся обмін полоненими з Росією. Як передає replyua.net , в інтернеті показали відеоролик, як глава держави Володимир Зеленський обійняв і привітав Богдана з поверненням українців додому. «Я ж кажу: ще до Нового року попрацюємо, і все», – сказав у відповідь президенту Богдан. «І все …», – засміявся у відповідь Зеленський . Про що саме говорив Богдан – поки залишається неясним. Швидше за все, він таким чином пожартував про ефективність роботи президента і виконанні завдань його команди.

Тим часом, за сьогоднішній день на території Росії і в окупованому Криму знаходяться ще понад 110 полонених українців. Влада нашої країни продовжує активну роботу над тим, щоб звільнити і повернути додому з країни-агресора всіх громадян країни.

У свою чергу, США , Європа, інші країни і міжнародні організації вельми позитивно сприйняли обмін полоненими між Україною і РФ за схемою 35 на 35. На Заході вважають, що це перший крок до миру. Разом з тим, Путіна закликали звільнити решту українців.