Сексуальні ігри в ОРДЛО

Якщо чесно, якби не було ОРДЛО, його потрібно було б придумати. І, можливо, Господь, або хто там на небі відповідає за нашу духовну і культурну еволюцію, саме так і вирішили, створивши на землі це непорозуміння, щоб ми могли дивитися на нього, як в дзеркало, спостерігаючи за гротескними кривляння гомо-совєтікуса і всіма деградаційних переходами Демосу в охлосом.

І мені шкода, що ми, розглядаючи все тріщинки війни, русского мира і ОРДЛО, так і не зрозуміли, зроби ми крок не туди, вся Україна буде ось цим смішним і небезпечним непорозумінням, адже гомо-совєтікус одно розподілені по всій земній площі. І дай їм поштовх, помани черговим, занесеним за роки еСССРіі в генний код “забрати і поділити”, “всіх розстріляти”, “ковбаса по 2-20”, як тут же з начебто нормальній демократичній і сучасної особистості полізе таке …

ОРДЛО мало нас мобілізувати. Для захисту мови, культури, історії, армії, незалежності, землі, духовного і матеріального. Пам’ятайте, як вони сміливо грали “Україна ніколи не було”, “Новоросія”, “Малоросія”? Пропагандисти ніколи і нічого просто так не роблять. Вони на прикладі будівництва ОРДЛО показали нам, як це легко, – маніпулювати, переписувати історію в потрібному їм ключі, змінювати чорне на біле, зрадників на героїв. Так в СРСР робили завжди. Так вони вбивали ідентифікацію та усвідомлення нації, перетворюючи її в гомо-совєтікуса, народ колективної свідомості і колективного управління.

А деградація? Адже ОРДЛО в критичному своїй більшості людей, носіїв позиції “Донбас-Росія”, “яка різниця, хто”, це деградовані особистості, і неважливо, п’ють вони, вживають наркотики, це інша деградація, особистісна, індивідуальна. Деградація суспільства завжди була складовою осовечіванія народу. Як все! Одягатися, як все, думати, як все, працювати, як всі … Тому гомо-совєтікус з страхів 2014 го виділяв страх трудової міграції, роблячи з цієї банальної для світу не проблеми проблему. Адже трудові мігранти їхали з країни, по країні, а значить, виїжджали за межі дозволеного, і могли побачити заборонене. Гомо-совєтікус боїться залишати звичний світ, навіть, якщо це світ насильства і несвободи.

Деградація – це окрема грань війни. І про неї варто писати, щоб уберегти людей від того, що вкладено в нас импринтингом, якорями еСССРіі, сплячими в нас з несвідомо отриманих знань.

Стати ОРДЛО легко, повернуться в Україну складно. Думаю, навіть нереально. Так як бачу, як нереально висмикнути з еСССР людини. Як платити податки і розмитнити “евробляху”? Як вільна економіка і держава не регулює ціну в магазині біля мене? Забрати і поділити! Всіх розстріляти! Як це вони проти – розстріляти! Як це олігарх, навіть якщо “олігарх” сусід, який заробляє собі, побудувавши свинарник, кролятню або купивши трактор? Всі повинні бути в одній партії. Всі повинні вірити в одну ідею. Як це можна заправити соляру на роботі безкоштовно? Як це можна взяти кукурудзу на полі фермера, в колгоспі ж брали? …

Якщо вдивитися в наше суспільство і людей, можна знайти стільки серпасто-молоткастого, що розумієш, декомунізація навіть не починалася.

І коли ось такі гомо-совєтікус просто живуть, просто крадуть один у одного, ну, і трохи у держави, начебто і не заважають цивілізаційної частини суспільства, скажімо так, свідомого Демосу, вести країну вперед, а ось коли такі люди стають біля керма, займають посади, країна тут же, на повному ходу, робить розворот і замість “Лента за лентою” голосить “Володимирський централ”.

Не може людина-совок, що складається з тисяч маркерів маленького, меркантильного Рабченко своїх похотей, жадібності і радянських цінностей, вивести корабель-країну в море демократії і розвитку, якщо в його поведінці, в його родині норма, маючи мільйонні доходи, приховувати їх і не платити податки, отримувати субсидію, маючи дорогу нерухомість, брати хабарі зі студентів, принижувати і ображати людей, плювати на закони, використовувати владу для особистого. Така країна стане ОРДЛО. Так що “реінтеграція” може бути, як “Донбас-це Україна”, так і “Україна-це Донбас”.

Адже Донбас, в його ОРДЛинской частини, це кристалізоване деградоване суспільство гомо-совєтікус, кероване з Кремля. Критична маса, якого живе банальними маркерами “отиметь кропу” (так називається отримання 2-х або 4-х соцвиплат), ні кроку за рамки своєї “республіки”, хто проти нас-той ворог, всі повинні-все зобов’язані, забрати і поділити , розстріляти, насильство.

Знаєте, як там лаються на ринку в ОРДЛО? – “Я зараз своїм ополченцям подзвоню і будеш на підвалі кадировцев обслуговувати”.

Тобто живуть в ОРДЛО знають, що є підвали для тортур і незаконного утримання людей, що там кадировци (іхтамнети), російські люди, “визволителі” і ополченці катують і гвалтують до смерті звичайних жителів ОРДЛО, розрізають людей живими, застосовують нелюдські методи приниження і фізичного катування. Знають і сприймають це, як нормальний світ. Загрожують насильством. Використовують насильство. Усвідомлюють, що таке насильство і як його застосовувати для вирішення особистого. І здають людей на підвал через помсту, доносячи, часто вказуючи неправдиві звинувачення для вирішення свої особистих меркантильних цілей. Подумайте про це.

Адже, якщо ОРДЛО стане “автономією” з правами, амністією, “армія” ОРДЛО стане частиною МВС і ЗСУ, вчинені там злочину (а я впевнена, що злочини в ОРДЛО ніколи не будуть розслідувані і покарані) обростуть упевненістю безкарності і всевладдя, нас уже ніщо не врятує.

Люди змінюються швидко, незалежність дістається важко, втрачається легко.

І якщо критична маса управлінців країни – це меркантильний, жебрак духом, злодійкуватий і зухвалим гомо-совєтікус, у нас немає шансу.

У ОРДЛО заради влади і заради помсти люди вбивають один одного. І це дуже швидко, коли вчора розвинена і цивілізована територія, стає ОРДЛО.

А тепер, новини із зони:

У ОРДЛО розквіт культури. Під культурою, звичайно, там розуміють щось інше, і театри, кіно, книги, музеї – це вже світ пропаганди, це єдине ланка пропаганди і насильства, як в СРСР, де воскові дідуся Леніна, як і кам’яні, були готові прийняти на коліно будь-яку незміцнілу душу.

“Ось ви пишете, що у нас немає культури, -возмущается одна з моїх землячок, -а жителі ОРДЛО навіть до Єгипту їздять”.

Ясна річ, що люди, для яких поїздка до Єгипту, це “культура”, в ОРДЛО смиренно ходять в музеї (для бюджетників і студентів це обов’язкова програма), а в музеях ОРДЛО сидять воскові герої. Кадировці, до яких можна відправити на підвал неугодного, ополченці, які вбивають і ґвалтують. Культ насильства тепер і в музеях ОРДЛО, і я не даремно пишу “новини з зони”, адже тільки зека в зоні, зламані і залежні, співатимуть оду вертухаям. Невже 5 років війни не змінили нашу країну, і вона готова в критичному своїй більшості йти в “культуру” зони і захоплено споглядати воскових вертухаїв-злочинців, представляючи десь в глибинах хворої уяви сцени насильства з “кадировськіх підвалів”?

Сексуальні ігри в ОРДЛО

Сексуальні ігри в ОРДЛО

Ну, і про сексуальні ігри земноводних ОРДЛО. Я не дарма зробила ремарку, що люди, для яких вкрасти незаконно оформлену на елітні особняки субсидію у країни це нормально, ніколи не побудують нічого, крім зони і СРСР. ОРДЛО це довело. Всі чиновники ОРДЛО, бюджетники, всі, хто має відношення до грошей або гуманітарки, крадуть. Робочі крадуть на заводах, з вибірки люди несуть вугілля в сумочках, з шахти шматок міді в кишені. Загальне колгоспне, “республіканське”, коли вираз “всі крадуть, чим я гірший” – це норма життя і буденна банальність. Що може побудувати така “країна”? Куди вона може прийти в своєму розвитку?

В “мвс” Орлоя чергове гучне розкриття “розкрадача власності” – порушено кримінальну справу відносно Володимира Чернова, який є чинним радником “голови” Орлоя Пасічника, за статтею “шахрайство”.

Слідкуйте за руками в цьому випадку, все прекрасно і пізнавально:

Бізнесмен з мого рідного Свердловська, Луганської області (можна було б написати – колабораціоніст і фінансист терористів, так як він платить податки в Орлоя), але це вже не толерантно і не законно (мова ворожнечі), так і бізнесмен має зв’язку в уже верховнокріворожскорадних колах Україна, тобто партнер, тому не варто – Ігор Нарожний, (свердловський вугляр, контрабандист і брухтовики).

Нарожний, як справжній радянська людина і наварос, дав хабар справжньому “республіканцеві”, радянській людині і наваросу Володимиру Чернову, в сумі 1,7 млн ​​рублів, для отримання дозволу на розробку шлакового алюмосодержащіх відвалу.

Чернов пообіцяв, сказав, що буде вирішувати безпосередньо з “самим”, гроші взяв, а питання не вирішив. Нарожний почав вимагати повернення грошей, але отримав відмову.

Нарожний тут же відчув у собі “республіканця” і борця з олігархами і розкрадачами, і написав заяву в “мвс ЛНР” про вимагання хабара.

Я могла б написати коротко і зрозуміло “… жаба гадюку”, але я ж начебто інтелігентний блогер, хоча і з Донбасу. Тому викрутилася красиво, і написала розповідь, пізнавальний, про радянську людину, світі куди ми так стрімко падаємо, світі, з якого ми так довго виповзали, залишаючи кривавий слід, віртуозно пославшись на сексуальні відносини земноводних.

До речі, ОРДЛО – це калька не тільки з СРСР, але і з сучасної Росії.

Скільки нам залишилося побути цивілізованою країною? Як швидко ось такі повідомлення і воскові фігури кадировцев-опочленцев стануть нормою і реальністю вже і нашого гротескного осовеченного, орусявленного і отОРДЛиніного світу?