Секретар міськради Борисполя: “Хамло – президент, це шок… Це правда, я зaкликaв голосувати за Зеленського… Я просто був проти Порошенка…”

Секратар міськради Борисполя Ярослав Годунок, якого Зеленський вигнав з наради, заявив в інтерв’ю “Страна“, що подасть на президента до суду.

– У себе на сторінці в Фейсбуці під час президентської кампанії ви відкрито “топили” за Зеленського. Зараз ваше ставлення до нього змінилося?

– Це правда, я закликав голосувати за Зеленського. Є фото з моїми дітьми, де я агітую за нього.

За це мене навіть вигнали з Радикальної партії, від якої я чотири рази обирався, за те, що я сказав Олегу Ляшко, що треба не критикувати, а підтримати Зеленського. Тоді мені подзвонили з “Батьківщини” і запропонували підтримати на виборах в Раду, я погодився.

Ось, я тоді за Зеленського агітував, а сьогодні потрапив. Вони зрозуміли, що я конкурент. Всіх кандидатів покликали від ЗЕ на нараду, а мене, секретаря міськради, не пускали! Я розбійник, бандит! Мене облили брудом з ніг до голови!

Звичайно, я тепер в суд піду. У мене шок. Я за цього д*била тягнув мазу …

Я просто був проти Порошенка, тому я вимушено голосував за Зеленського. А ви подивіться, як він себе вів! Хіба президент може так себе вести?

Він говорив, що кожен з нас президент – так дайте мені слово! Я готовий відповісти за будь-яку копійку, за будь-який кримінал – перевірте мене. Але не має морального права президент поводитися так. Я йому цього не прощу.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.