СБУ попередили Луценко за поширення фейків: «Повернешся на нари»

Служба безпеки України заявляє, що не приховувала ніяких матеріалів у справі про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк.

«СБУ не приховувала ніяких матеріалів, які могли розширити кількість замовників нападу на Катерину Гандзюк, пише ЗМІ . Таким чином твердження Генерального прокурора України, поширене в мережі Інтернет, є помилковим ».

«СБУ під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури продовжує вживати всіх можливих і необхідних заходів з метою забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування обставин нападу на Катерину Гандзюк».

В СБУ відзначили, що 5 березня допитали свідка, який розповів, що, за словами іншої особи, в липні 2018 року в Херсоні кілька людей обговорювали варіанти насильницького впливу на Гандзюк. Силовики відразу почали перевірку цих слів.

 

Протокол допиту свідка долучили до матеріалів кримінального провадження за підозрою голови Херсонської облради Владислава Мангера і Олексія Левіна (Москаленко) в скоєнні злочину проти Гандзюк.

А його копії – до справ обвинувачених в скоєнні нападу на Гандзюк екс-учасника АТО Сергія Торбін та інших осіб і до справи обвинуваченого екс-помічника нардепа Ігоря Павловського.

В СБУ заявляють, що матеріали зазначених кримінальних проваджень надали стороні захисту напали на Гандзюк.

Крім того, СБУ супровідними листами посилала ці матеріали в Генпрокуратуру для підтримки державного звинувачення.

Генпрокурор Юрій Луценко в  інтерв’ю  «Цензор.НЕТ» заявив, що СБУ приховувала матеріали допитів, які могли розширити кількість замовників нападу на Катерину Гандзюк.

«Ми планували закінчити слідство не пізніше минулої п’ятниці, і вручити Мангер матеріали для ознайомлення. Але з’явилася нова людина, який імовірно дасть нові свідчення, які ймовірно розширять число учасників змови », – повідомив Луценко.