«Саме круте і правильне поводження»: двійник Путіна привітав росіян кращий за оригінал

Російський актор Микита Кукушкін записав пародію на новорічне звернення президента Росії 

Ролик опубліковано на телеканалі «Дощ» в YouTube. (Щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця)

У «новорічному зверненні« Невладіміра Невладіміровіча Непутіна »(як назвали сам ролик) мова йде про те, що через наявність величезної кількості двійників« оригінал »Путіна був загублений, тому тепер доводиться постійно викручуватися.

Прекрасно скопіювавши манеру промови Путіна, актор в своєму монолозі повідав глядачам наступне.

«Поруч з вами – ваші рідні та близькі. А поруч зі мною – нікого. Я літній чоловік, мені 67 років. Я стою на вулиці один. Ну і що, що у Кремля? Справа в тому, що я – його двійник. Ви звикли думати, що президент вирішує все: від введення військ до Сирії до прокладання водопроводу в Якутії. Впорався б з усім цим одна людина? Ні. А я справляюся. І це тому, що нас – багато », – сказав Кукушкін в образі російського президента.

Після всього цього «Путін» оголошує про свій відхід, але каже, що перед відставкою підписав ряд указів, за якими Росія стає парламентською республікою, з учасників «московської справи» знімають усі звинувачення, всіх політв’язнів відпускають, Росгвардію ліквідують, а МВС і ФСБ скорочують .

Кукушкін у вигляді Путіна так само додав, що Росією зараз керують 50 двійників президента.

А перед фінальною фразою він зробив поворот на 360 градусів і продемонстрував зачіску а-ля оселедець.

У коментарях росіяни згадали, що під справжнім зверненням президента Росії на Youtube відключили як коментарі, так і лайки і висловили надію, що все сказане актором збудеться.

«Дуже проникливо, до сліз !!! а головне все до болю вірно, чесно і правильно !!!! 😥 Нехай все сказане збудеться», «Дуже сміливо. Дуже сумно і страшно, що потрібна сміливість говорити правду. »,« Главнюк відключив можливість коментувати, так, хоч, у вас відірвуся »,« Самое круте і правильне поводження, нехай навіть від двійника. », Геніально! актора! ще! біс! я вас кохаю! такого чекав всі ці 20 років! «- писали під відео.