Саакашвілі зробив термінову заяву: «Зараз або ніколи …»

Міхеїл Саакашвілі, який недавно переїхав до Одеси обурився того, що дощ практично знищив центр міста

У своєму відеозверненні, оприлюдненому в соцмережах, Саакашвілі розкритикував роботу міської влади і заявив про повний провал, пише ЗМІ .

«Затоплені вулиці, плаваючі машини, фонтани з забитих лівневок – це вже звична для всіх одеситів картина. Останні кілька років в Одесі кожен сильний дощ – це потоп, кожен сильний сніг – транспортний колапс, а сильний вітер = десятки повалених дерев », – говорить політик.

Саакашвілі переконаний, що ніхто не застрахований від стихійних лих, але все вищеперелічене він не називає стихійним лихом, а всього лише сезонної погодою.

 

За його словами, про всі ці проблеми все відмінно знають, тільки ніхто нічого не робить протягом десятиліть, так як міській владі немає діла до того, що Одеса руйнується і вмирає.

«Такий фантастичний потенціал і таке нікчемне існування одного з найперспективніших міст Європи. Скільки ще так протягне Одеса? “, – задається питанням політик.

Його підтримали інші одесити, які відзначили, що кримінально-злодійська мафія на чолі з Трухановим повинна бути знищена.

«Кримінально злодійська мафія в особі Труханова, Ківалова і подібних пройдисвітів повинна бути знищена, закрита коваля злодіїв і вирішував ківаловської МГУ», «Труханова треба в клітку посадити … і катати по місту …… і в спеку і в злива …… ..як в цирку виродків раніше робили … ..як головного виродка катати … і щоб кожен міг ткнути в нього пальцем …. », 
« Сьогодні Одесу затопило капітально. Так відбувається вже багато років. І ніхто за всі роки, жоден мер нічого не зробив. Так, проблема складна і дорога. Але це необхідно вирішити. Це вже справа честі, якщо завгодно. Тому що ці потопи стосуються нас усіх »,« Приберіть Труханова з нашого міста. Краще відразу на нари з повною конфіскацією »,« Труханів не працює мером, він відсиджує свій термін. Він працює на своє благо, благо своїх друзів », – пишуть в коментарях.