Саакашвілі розповів, хто перший відкрив вогонь проти нього. Зеленський такого не очікував!

Глава Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі стверджує, що спочатку мова не йшла про призначення його на посаду віце-прем’єр-міністра.

Про це він сказав в інтерв’ю  «24 каналу» .

«Ідея пропонувати цю посаду була не моя.

Спочатку в Офісі президента була ідея пропонувати саме її (посаду глави Виконавчого комітету реформ), а не віце-прем’єра.

Коли ж вони запропонували віце-прем’єра, то потім побачили, як їм чинили опір.

Ті, що за статус-кво, які є в майже кожної фракції в парламенті, взагалі противляться будь-яким змінам.

Вони як раз відкрили вогонь першими. У мене було враження, що це було несподівано і для президента «, – розповів Саакашвілі.

 

Відповідаючи на питання, хто був проти його призначення у фракції «Слуга народу», Саакашвілі сказав, що «це були люди, яких більшість керівництва і особисто президент не знали». +

Він додав, що, коли збирається нова політична сила, туди потрапляють люди,  «які відрізняються як мінімум своїми поглядами, а більшість з них відрізняються тим, що вони вже під кимось» .

Крім того, Саакашвілі сказав:

«Ця посада для мене – черговий інструмент отримати результат.

Якщо буде результат, мені посад не потрібно.

Якщо не буде результатів – жодних інших посад теж не буде ».

За його словами, результат для нього буде, «якщо не олігархи, а прості рядові українські підприємці, люди, які створюють добробут країни, скажуть, що в той період ініціювали проекти, які ініціював президент Зеленський, але де брав участь і Саакашвілі або хто-небудь , хто з ним працює, але це проекти Зеленського.

Скажуть, що завдяки цьому рішенню ми змогли вижити під час кризи, уникнути гіршого » .