Розкрито плани Путіна на Україну: військові безсилі, «США допоможуть тільки, якщо…»

Володимир Путін готовий поставити на паузу конфлікт з Україною

Про це в відеоінтерв’ю Politeka заявив український блогер і військовий експерт Олексій Арестович.

За його словами, на разі справи Росії досить погані, що пов’язано з нищівними для економіки санкціями. За найскромнішими підрахунками понад десять мільйонів осіб в РФ перейшли з середнього класу в нижчий – це дійсно погана ситуація.

«Володимиру Путіну потрібен перепочинок і він готовий на нього, але з однією умовою – щоб подати його населенню як історичну перемогу. Як примушення України до миру на умовах Росії. І це буде подано і в Росії, і в світі, як перемога Путіна», – говорить Арестович.

зеленский путин

Що стосується міжнародної підтримки в вирішенні кофлікту між Україною і Росією, можна чітко сказати – США допоможе лише за певних, чітко окреслених умов, вважає експерт. Росія потрібна Дональду Трампу, однак йому потрібен і компромат на Джо Байдена.

«Я не знаю, що Володимир Зеленський зможе Трампу протиставити, тому що Трамп – людина рішуча. Команда Зеленського до кінця не розуміє наслідків поступок, хоча наврядчи в нас може бути якийсь військовий переворот. Наші військові не можуть перевернути навіть тарілку супу», – вважає Арестович.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін вважає неминучою нормалізацію відносин з Україною. Про це він заявив на пленарному засіданні Східного економічного форуму у Владивостоці.

Владимир Путин

За його словами, нормалізація відносин з Україною “неминуче відбудеться в історичній перспективі”.

“Буде нормалізація відносин, тому що ми дві частини одного і того ж народу. Я про це неодноразово говорив. А що стосується найближчої перспективи, це в значній мірі буде залежати від чинного українського керівництва”, – заявив Путін.

Зазначимо, російський лідер час від часу виступає з заявами про “братні народи”. У червні Путін, зокрема, заявив, що Росія і Україна неминуче відновлять відносини, так як між “двома братніми народами” не можуть бути відсутні нормальні зв’язки.