«Росії ця війна не потрібна». Кравчук зробив несподівану заяву

Офіційному Києву необхідно на вищому рівні вирішити питання про діалог з РФ по Донбасу, тим не менш, не оголошуючи відразу про порядок цих переговорів.

Відповідну думку в інтерв’ю апостроф висловив перший президент України (1991-1994) Леонід Кравчук, передає Главред.

“Чому я в це вірю? Я переконаний, що Росії ця війна не потрібна. Вони до сих пір практично не визнали, не включили в свою орбіту, ДНР і ЛНР. Це не випадково, тому що тут треба не просто включити, а відновити ті руйнування, розруху, які там відбулися. Я не знаю, скільки потрібно мільйонів, мільярдів доларів. Вони це знають. Я сподіваюся, що Путін знає. він амбітний і не хоче, щоб вихід був таким, мовляв, Росія поступилася “, – вважає він .

Кравчук також стверджує, що головне в переговорах Києва і Москви – створити для президента Росії Володимира Путіна відчуття, що українська сторона не здається.

“Ці люди, виховані в мережах КДБ, розвідки, у них такий характер. Оскільки це у нього є, то наша пропозиція розпочати діалог могло б знайти в ньому відгук. Ми ж не говоримо, який діалог. Якщо вони погоджуються, відразу ми говоримо: порядок денний така-то, ми обговорюємо питання припинення війни. Давайте будемо шукати шляхи. Ніяких умов і передумов ми не приймаємо “, – підсумував екс-президент.

джерело