Російський співак, який підтримав окупацію Криму, їде на гастролі в Україну

В столичному “Палаці Україна” 27 квітня запланований виступ колишнього соліста рок-гурту “Браво” Валерія Сюткіна, який активно підтримував російську окупацію Криму та назвав її “відновленням історичної справедливості”.

Про це пише Прямий.

Можливий приїзд до Києва російського артиста, який підтримав агресивну політику Путіна й окупацію Криму, викликав резонанс у суспільстві.

Нагадаємо, у 2014 році Сюткін назвав окупацію Криму блискучою операцією Путіна і відновленням історичної справедливості.

“Історично, якщо сказати про Крим, там помилка була раніше, коли Микита Сергійович його з легкої руки привласнив. Як проведена операція Володимиром Володимировичем? Блискуче. Без крові, красиво й історична справедливість, напевно, відновлена”, – заявив Валерій Сюткін в інтерв’ю Дмитру Гордону 2014 року.

“40 депутатів з 4 фракцій і груп звернулись до СБУ не допускати в Україну подібних персонажів загалом, і зокрема громадян РФ, гастролерів Сєрова і Сюткіна, які вирішили, що можна одночасно вчиняти антиукраїнські дії й отримувати прибутки від концертів в Україні. Хай на Росії співають”, – написав народний депутат Володимир Ар’єв.