Рейтинг Ляшка зростає завдяки критиці Зеленського — експерт

Народний депутат України Олег Ляшко, критикуючи президента Володимира Зеленського, підвищує свій рейтинг.

Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив політолог Володимир Цибулько. Він спробував проаналізувати заочні «дебати» між політиками. Пише obozrevatel.com

Цибулько відмічає, які саме розбіжності в поглядах спричинили такий стан речей, і що саме Ляшко буде одним із основних критиків новообраного президента.

«Персональна атака Олега Ляшка проти Зеленського дала відчутне поновлення уваги і до нього, і до його політсили. Це не лише зростання рейтингу, це нова суспільна дискусія про політичне лідерство – наголошує експерт. — Ляшко має світоглядну вендетту до Зеленського. Бо Ляшко категорично проти ринку землі, в тойчас як у Зе — це програмна засада. А ще мовний закон, і тут також «війна» принципів».

Також політолог зауважує, що президент включився в таку боротьбу.

«Зеленському поле для маневру розширити не дасть саме Ляшко, згадаймо його сміливий демарш на інавгурації! Ну, і про зроостання рейтингу Ляшка, таке зростання відбувається завдяки сміливій критиці Зеленського. І те, що Зе відповідає йому як може, свідчить про те, що Зеленський змушений включитися у боротьбу з лідером РПЛ», — підсумував Цибулько.

Нагадаємо, що починаючи ще з самої Інавгурації між Зеленським та Ляшком розпочалися протиріччя, першим поштовхом яких був перехід президента на російську мову.