Реальні резудьтати, а не фейкова балаканина: експерт про візит Зеленського до Польщі

Візит Зеленського в Польщу пройшов дуже продуктивно.

Таку думку  висловив в Фейсбуці політолог Юрій Романенко.

По-перше, прибрали з порядку тупий конфлікт через могил, який роздмухували В’ятрович і К за негласної підтримки Порошенко.

Цей конфлікт отруював хороші відносини між країнами і не давав Україні нічого.

Слава Богу, що його винесли на експертний рівень

По-друге, нарешті стався прорив у сфері енергетики, і поставки американського газу через Польщу стануть реальністю.

Такі великі проекти – найкраща форма захисту інтересів України, оскільки економічний інтерес завжди вносить фундаментальні мотиви щодо і Польщі, і США до нас. Чим більше буде таких проектів, тим сильніше буде мотивація захищати нас з боку Варшави і Вашингтона.

При цьому з’являється реальна альтернатива російському газу, а не фейковий балачки про те, що ми купуємо газ в Європі, яка постійно звучала від представників правлячої коаліції при Порошенко.

По-третє, Зеленський багато говорив про економіку, економічні реформи та проектах в цій сфері. Наприклад, про коридорі Е40, який передбачає запуск канал Дніпро-Західний Буг.

Це відображає курс на прагматизацію нашої зовнішньої політики, яка повинна нарешті бути про гроші, а не про проблеми. Всім набрид наш скиглення з приводу наших проблем, тому ми повинні пропонувати можливість заробити на співпрацю з нами.

Чим більше з нами будуть заробляти, тим більше ми будемо потрібні, тим спокійніше нам буде в тіні нависає постійно Росії. А коли ми станемо дуже великими, то ми зможемо вийти з цієї тіні.

Відзначимо, що віце-президент Сполучених Штатів Майк Пенс високо оцінив зустріч з президентом України Володимиром Зеленським та нинішні відносини між Україною і США.

У Twitter Пенс зазначив, що в ході зустрічі сторони обговорили питання безпеки, економічного зростання та програму реформ президента України.

«Прекрасна зустріч з президентом України Зеленським для обговорення питань безпеки, енергетики, економічного зростання і прогресу його програми реформ. Відносини між Україною та США ніколи не були такими міцними, як під керівництвом президента Дональда Трампа! », – написав він.